Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmnek a címére lennék...

Egy filmnek a címére lennék kiváncsi sci-fi kb.10 éve láttam és szerintem még jóval régebbi de nem biztos. Történet legalábbis amire emlékszem belőle, alul ha valaki tudd segíteni írna?

Figyelt kérdés
amerikai film lehet, tartalom: van egy anyuka, és egy kislány. Egy kis városban élnek a kislányt elszokták rabolni az idegenek, amire az anyuka akkor jön rá mikor különféle rajzokat talál a kislánynál. Ekkor eszébe jutt hogy gyerekkorába őt is elvitték (talán még az is benne van a filmben hogy kiesik az implantátuma mikor már a gyerekét rabolják el, de ezt lehet már csak keverem)szóval egyszer hallja a nő hogy jönnek az egész ház remeg ordít a nő hogy nem adja a gyerekét, és kirohannak a házból persze egy tisztás és egy erdő van ott megáll, és tán innen már nem rémlik annyira a sztori. Hogy most elvitték őket vagy nem nem emlékszem, sajna :( pedig arra határozottan emlékszem hogy tetszett és hogy az egyik leghátborzongatóbb film volt amit akkor láttam
2012. aug. 25. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]

2012. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, lehet hogy ez, mert nem igazán emlékszem de tuti hogy megnézem,ha nem ez akkor is izgalmasnak tűnik.
2012. aug. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!