Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Koreai, japán vagy kínai...

Koreai, japán vagy kínai filmek nézése online?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ilyen film címeket adni és lehetőleg a linket is ahol megnézhetem,de ha nem tudtok nem muszály. De mindenféleképpen olyat adj meg kérlek amihez legalább magyar felirat van. Várom a jó ötleteket! Köszi.

2012. aug. 25. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ha live-action is jó akk: yamato nadeshiko shichi henge (japán) playful kiss (koreai) min2 fenn van indavideon, sorozatok.
2012. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na... :) Nézegess fansub oldalakat.Online nem megengedett a feltöltés mert a fordítók nem engedélyezik.Ugye előttem mondták a Playful kiss-t és a amato nadeshiko shichi henge-t.Ezen kívül onlinera tudom neked mondani a Koizora-t és a Dream Hight-t(Le van kódolva de [link] < róignyen regisztrálsz és ki van írva a kód )

Akkor érdemes megnézni a www.egaofansub.blogspot.hu-t a [link] [link] néha van regisztráció) , [link] , [link] , [link] , [link] , [link] :)

Remélem tudtam segíteni.Én is ezeket az oldalakat bújom :) Sajnos a többsége letöltős amint már mondtam.

2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze a live action-ök is jók!köszi mindkettőtöknek!
2012. aug. 26. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Az indavideon fent van a You're beautiful is,kedvenc koreai sorozatom,nagyon jó :)
2012. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 31. 08:05
 6/9 A kérdező kommentje:
de az 1.rész többi része hol van???
2012. aug. 31. 08:51
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt van de amúgy oldalt megtalálod......

2012. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt az összes,de am igen,a vidi mellett jobboldalt mindig megtalálod őket :)

2012. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A keresőbe írd be h you're beautiful,vmiért csak a you-ra keresett rá..:$
2012. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!