Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Twilight Saga befejező...

A Twilight Saga befejező kötetében-a Breaking dawn-ban-Jacob összejön Bella lányával, Renesmee-vel. Nekik is lesznek gyerekeik, vagy erre nincs utalás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Arra nemgondolsz hogy valaki még nem olvasta el a könyvet és kiváncsi rá? te meg itt lebombázod a végét..gratulálok IQ ninja
2009. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
nem lesz. nincs rá utalás. de ha olvastad a könyvet minek teszel fel ilyen kérdést? ha meg nem olvastad akkor meg olvasd el és ne kérdezgess. nekem is az a véleményem mint az előttem szólónak.
2009. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, igazatok van. Erre nem igazán gondoltam... Viszont asszem az új becenevem IQ ninja lesz! és bocsi
2009. júl. 26. 19:00
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Nincs rá utalás a könyvben, tehát nem tudni.


Azt egyébként nem értem, miért hadakoznak itt a népek azért, hogy senki ne árulja el a könyvek tartalmát. Aki már olvasta, ugyanúgy felteheti a kérdését, mint aki még nem olvasta. Ez nem szentségtörés, nem törvénysértés. Szabad országban élünk, mindenki azt kérdez, amit csak akar.


Ez olyan, mintha valaki megkérdezné, mi lett volna az Anyegin folytatása, ha Puskin megjelentette volna, illetve ha teljes hosszában megírta volna. Erre pedig valaki, aki még nem olvasta az Anyegint, felháborodott volna, hogy ilyet nem szabad kérdezni, mert van, aki még nem olvasta...


No igen, aki számára a szépirodalom kimerül a Twilight-féle ponyvánál, attól ne várjunk már hozzáállást...

2009. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy bővebben kifejtetted a véleményed. Viszont tényleg odaírhattam volna a kérdés elé hogy,: SPOILER! De eszemben sem jutott, hogy ez baj lehet valakinek. Most már tudom...
2009. júl. 27. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Első vagyok..bocs ha idegsnek tűntem és nem vagyok tvájlájt fan de már látom te is rájöttél h mi volt a baj.. szal nem tom h a 2. válaszolónak mitt kell itt parázni..xD szánalmas =) szóval mégeccer bocsi =)
2009. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eléggé kezdő vagyok még a honlapon, szóval sokat kell tanulnom... De köszi, hogy írtál megint, jól esett... Amúgy thanx az IQ ninja-ért is! Még soha nem volt ilyen találó becenevem XD
2009. júl. 28. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az iylentén kapcsolatukra, mindössze annyi utalás van, hogy Bella és Edward nem is akar belegondolni, mi lesz, ha a lányuk kamaszodik, és ugyebár Jacob már nem csak babapesztra lesz...


De semmi egyéb. A végén ahogy a dolgok állnak, még messze pedofília lenne ilyesmire gondolni.

Bár tény ami tény, érdekes kérdés misztikusgenetikából, hogy ha a vérfarkasokat megöli a vámpírok mérge, akkor lehet-e babaügyileg kompatibilis egy félvámpírlány, akinek a harapása nem mérgező, és egy vérfarkas (pontosabban alakváltó).

2009. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezen még nem is gondolkodtam e, te jó felvetés!
2009. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocs, "te" helyett "de".
2009. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!