Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Twilight Saga befejező...

A Twilight Saga befejező kötetében-a Breaking dawn-ban-Jacob összejön Bella lányával, Renesmee-vel. Nekik is lesznek gyerekeik, vagy erre nincs utalás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem ez az egész hülyeség.A kérdés kiírója nem is olvasta a könyvet,honnan tudhatná,hogy mi történik benne?Én mellesleg azt hallottam,hogy Jacob meghal vagy valami ilyesmi.Lehet,hogy totál félreinformáltak,de szerintem ez blődség...Nem véletlenül kérdőjellel akartad írni,hogy:"A Twilight Saga befejező kötetében-a Breaking dawn-ban-Jacob összejön Bella lányával, Renesmee-vel?"

Na mindegy,további szép napot mindenkinek!

2010. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Olvastam a könyvet, tényleg ez lesz. És Jacob nem hal meg!
2010. márc. 13. 15:10
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Erre tényleg nincs egyértelmű utalás,de Leah szerint azért van ez az egész bevésődéses dolog,hogy erősebb farkasokat tudjanak léte hozni.Szerintem ez azt jelenti,hogy lesznek gyerekeik,de ez végül is felfogás kérdése.Ha elfogadod ezt a magyarázatot akkor eléggé valószínű.

2010. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az utolsó kötetben konkrétan nem jönnek össze, de utána nagy valószínűséggel, a lezárás, meg az alapján, hogy Jacob imádja Renesmee-t és ez fordítva is igaz össze fognak jönni. Az, hogy lesznek e gyerekeik elég jó kérdés.

Én személy szerint szívesen elolvasnám egyszer az ő történetüket is (ha abba egy kicsivel kevesebb jut Bella hisztijéből).

2012. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!