Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime ennek az animenek?...

Mi a cime ennek az animenek? HELP! (animaxon ment régen egy dinoszauruszos anime film. Amik átalakultak járművé. )

Figyelt kérdés
Pár éve ment az animaxon. De már a cimére sajnos nem emlékszek... Dinoszauruszok voltak benne, és voltak nekik társaik, és amikor az ember társa azt mondta neki, hogy ,,Alakulj" vagy mit, akkor valamelyik motorrá, másik meg más járművé alakult. Valami nagy zöld űrhajóféleséggel utaztak. :S Szeretném ujra megnézni, de sehol sem találtam rá igy, hogy nem emlékszem semmilyen névre :S
2012. aug. 28. 21:35
 1/9 halibel ***** válasza:
Sorozat volt? (keresem...)
2012. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 halibel ***** válasza:

Ez?

- [link]

2012. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
D.I.C.E. sztem ez az
2012. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 halibel ***** válasza:
Jaj, lehet :D [link]
2012. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a D.I.C.E-ra gondolsz :) az szerintem is egész jó anime volt egyébként :)
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dice a mentőcsapat
2012. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ,,Dice a mentőcsapat" :) Köszönöm mindenkinek :))
2012. szept. 1. 20:08
 8/9 anonim válasza:
Tudom mire gondolsz! ez a "Dinoszauruszok királya" (Ha volt benne egy triceratopsz akkor az lesz az!) :)
2016. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jajj bocsánat az nem az! (Amit az előbb kültem, a Dinoszauruszok királya" :D Bocsi.
2016. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!