Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy is van ez a Dallasban?

Most hogy is van ez a Dallasban?

Figyelt kérdés

Bobby fia hogy-hogy zabigyerek,meg csak megvették?Lucy miért Eli néninek hívja Elit,az nem az anyja volt?Miért Bobby örökölte a farmot?


Bocsi a bugyuta kérdésekért,de 6 évesen láttam utoljára a sorozatot :P



2012. aug. 29. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Christofert örökbe fogadták, arra már nem emlékszem hogyan.

Lucynek a nagymamája volt Eli, valami amerikai dili ez az Eli nénizés.

Azért örökölte Bobby a farmot, mert Eli nem akarta, hogy ott is fúrjanak olaj után. Családi farmnak akarta megtartani.

2012. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm!így már érthetőbb :)
2012. aug. 29. 22:18
 3/10 A kérdező kommentje:

jah..még valami?

ki ez a nő,aki a bobby felesárgája?? és mi lett pamelával?

2012. aug. 29. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyi utalás van a mostani sorozatban, valamelyik részben, hogy Pamela minden magyarázat nélkül elhagyta Bobby-t. Évekkel ezelőtt eltűnt.

Ez az új nő, nem tudom ki, az nem derül ki, hogyan ismerkedtek meg.

2012. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A színésznő azt mondta nem válalta a szerepet ezért van másik nője,viszont igazából azért nem is kérték fel mert agyon lett műtve.
2012. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint plasztikázva.
2012. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pamelának és Bobbynak nem lehetett saját gyereke így örökbe fogadták Pamela hugának a fiát, akinek nevét már nem tudom :)
2012. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Filmákné Hajnalka válasza:
Nem a Samantha húgának Christin a gyerekét fogadták örökbe? Egyébként Christofernek hívják. Lucy-nek Eli a nagymamája. Az édesapja Gery és Valeri. Gery Bobby és Jockey testvére. Lucy-t annó elhagyták a szülei. És Eli és Jock nevelte.Eli Azt én sem értem miért Bobby kapta a farmot. Arra sem emlékszem már, hogyan halt meg Eli. Lucy nagymamának hívta Eli-t. Egyébként Samantha és Jockey fia sem Jockey-é hanem Cliff Barns-é. Egyébként a Story 4-en minden este 6 órakor megy a régi Dallas. Ajánlom figyelmedbe és mindent megtudsz.
2012. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hú, én is zavarban voltam egy kicsit a szereplőkkel,történettel. Az biztos, hogy Pamela nekem hiányzik. Bár itt minden megtörténhet, az is, hogy visszatér. Az új karakterek elég furák. Itt találtam egy kis áttekintést, hogy ki kicsoda! [link]
2012. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajnalka!


Johnny apja Jockey (J.R.), egy ideig úgy tudta a Cliffé, csak jött a DNS vizsgálat ami bebizonyította, hogy nem így van. Attól kezdve foglalkozott J.R. a kis Johnnyval, mert amíg azt hitte nem tőle van le se szarta.

2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!