Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett az új Dallas?

Hogy tetszett az új Dallas?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl vontatott. Nem tetszik, hogy a 2 fiú van előtérbe.
2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi kulonos. En az eredetit sem szerettem.
2012. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,bár a régiek jobban tetszettek,de ez is elmegy.
2012. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Filmákné Hajnalka válasza:
Nekem nem nagyon tetszik. A régi jobb volt. Sajnos a Magyarországon levetített első részből hiányzik az a rész hogy mi lett a régi szereplőkkel ami az angol verzióba benne van. Ott ugyanis elmondják pédául, hogy Pamela külföldön él a férjével...stb. Lehet, hogy onnan kiderülne hogy kinek a gyerekei a mostani fiatalok a Ewing fiúkon és családon kívül. pl.: Rebeca és Tomy.
2012. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Rebecca esetében tudható, hogy Cliff és Afton a szülei. Igazán én az angol verzió elejét sem láttam.


Itt az egyik hozzászóló írta, hogy ott elhangzik, hogy Pamela külföldön él a férjével.


Ez egy kérdést vet fel, hiszen Pamela és Bobby nem váltak el papíron. Pamela a balesete után a kórházból megszökött. Utána egyetlen egyszer volt látható amikor Cliff (egy kis segítséggel) megtalálta.


Egy valamit hiányolok.


Az első részben Johnny odavágja Cristopher-nek, hogy őt a Ewing-ok "csak" megvették. Már rég el kellett volna mondani a két fiúnak a teljes igazságot arról, hogy Cristopher valójában milyen okból került a Ewing családhoz.


Kristen és Jockey szeretők voltak. Amikor Kristen végre rájött, hogy Jockey soha nem fogja elhagyni a feleségét azaz Samantha-t aki egyébként a saját nőve, megpróbálja megölni Jockey-t de a férfi túléli. Megpróbálja ezt rákenni Samantha-ra aki azon az éjszakán amikor ez történik ittas állapotban keresi fel húgát azzal hogy Jockey-t keresi. Amikor kiderül, hogy Kristen lőtte le a férfit, elő áll avval, hogy terhes Jockey-tól, így a Ewing-ok nem jelentik fel. Kristen elhagyja Dallast, de havonta a gyerek miatt tartásdíjat kap Jockey-tól. Amikor Kristen váratlanul újra felbukkan Dallasba és vitatható módon meghal Southfork-ba, a férje vagy vőlegénye felkeresi Bobby-t, hogy úgy mondva eladja neki a gyereket, mondván, hogy a gyerek az Kristen és Jockey közös gyereke, amit azzal bizonyít hogy bemutatja azt, hogy Jockey mennyi gyerektartást fizetett. Később aztán kiderül, hogy Jockey és Cristopher között vérkapcsolat nincs, viszont Kristen tényleg az anyja, azaz Samantha a nagynénje, közvetve van valami köze a Ewing családhoz. A másik mivel Pamela és Bobby törvényesen örökbefogadta és törvényesen Bobby a nevére vette így joga van mindenhez ami az apjáé.


Ezekről nem ártana a fiatalokat felvilágosítani!

2012. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!