Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SZÜLETETT FELESÉGEK: Ki volt,...

SZÜLETETT FELESÉGEK: Ki volt, és mi történt azzal a pasival akit Susan-ék megöltek? Hogy? Miért?

Figyelt kérdés
...mert így kicsit érhetetlen...:)
2012. aug. 30. 18:39
 1/4 anonim válasza:

Gabinak a mostohaapja. és azt hiszem azért mert mindig zaklatta a Gabit

feltéve ha erre a gyilkosságra gondolsz amiröl közösen hallgatnak :D

2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen Gabi a mostohaapja , kis korába molesztálta ő meg a városba ahol élt el árulta ezeket a dolgokat ezért a csávó megkereste hogy kérdőre vonja vagy miért oszt össze kaptak Carlos meg megölte :D
2012. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

áh köszi... így már érthető... egy két részt/évadot nem néztem csak néhány részt és így kicsit homályos...:))


Ja, azt sem tudtam h Carlos ölte meg... NEM lehetne valahol megnázni? Nemt tudtok linket? :)

2012. aug. 30. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Gabi mostohaapja,akiről azt hitték halott mégis él és Gabi után eredt..nem biztos amúgy,hogy bántotta volna,utólag nem tudjuk.. de Gabiék házában is megjelent és Carlos egy gyertatartóval fejbevágta. nem akarta szerintem megölni.

pont aznap volt valami buli Gabiéknál,úgyhogy elrejtették addig a testet. a buli után a lányokkal együtt elásták.

szerintem elég,ha legalább az évadzárót megnézed

2016. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!