Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe (1970-80)?

CivisJoe75 kérdése:

Mi a film címe (1970-80)?

Figyelt kérdés

Egy Amerikai Sci-fi filmet keresek.1970-80 as évek körül készülhetett.

Valamikor a tv-ben az 1980as évek elején láttam.

A film úgy kezdődik hogy a főszereplő hapsi egy gépnek diktál szöveget (mintha pl vmi titkárnőnek mondaná).A filmben jövőbeli autók vannak amik talán kagylóalakúak és rémlik vmi szőke nő is.A film egy nyomozásra épül.Valami kutatólaboratórium is rémlik de nem biztos.És van a filmben egy jelenet amikor egy szereplő vmi biztonsági keritésnél megég mert áram van belevezetve. Kb ennyi és tudom zagyvaságnak tünik, de több nem jutott eszembe.Először azt hittem Michael Douglas vmi korai filmje de nem valószínű mert Imdb-n se találtam rá.



2012. szept. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A filmkatalógus.hu oldalon 99.9%-ban tudnak segíteni ott igazi film Guruk vannak.
2012. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem rémlik a lézer kerítés. A nyomozó szétveri egy bottal, úgy menekül el.

És akik elszöknek terepjárókkal üldözik.

Szerepel benne egy nagyon öreg tudós, ő a negatív szereplő.

A nyomozó ragaszkodik a régi tárgyakhoz, például a kocsijához, ami még "régi" típusú.

Annyi rémlik még hogy mindenféle zagyva "különleges étellel kínálják.

2017. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!