Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars? (lent)

Star Wars? (lent)

Figyelt kérdés
Voltaképp nem is rendes kérdést szeretnék feltenni, hanem csak érdekel, hogy ki szereti a Star Wars-ot és ki nem, elég egy igen/nem is bőven. Meg az is érdekelne hogy alap hogy a férfiak szeretik de mivan a nőkkel, gondolom azért náluk is vannak egy jópáran így. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy majd a zöld kéz, még a nem-eseknek is;)
2012. szept. 13. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nem szeretem. Pedig egyébként az egyik kedvenc műfajom a scifi, de a Star wars egyik része sem jön át nekem.

19/F

2012. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta szeretem.A filmeket, a könyveket, a játékokat :)


22/L

2012. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én szeretem. főleg a cuki kis evokokat*-*
2012. szept. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig utáltam, de aztán 3 évvel ezelőtt elkezdtem nézni a cartoon networkon a klónok háborúját amit nagyon megszerettem, aztán elkezdtem nézni a filmeket is amiket imádok, időnként olyan vagyok mit egy megszállott. Amióta van számítógépem azóta a játékokkal is sokat játszom, már néhány könyvet is elolvastam "párszor". :) 15/L
2012. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én lány vagyok, és imádom :) vannak könyveim, képregényeim, modelljeim, plüsseim, játékokkal is játszom/játszottam stb... :D

18L

2012. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 19F vagyok kb ezen nőttem fel 99be 7éves voltam mikor kijött az 1. 10éves mikor a 2. és 13 mikor a 3.

kis koromba játszottam figurákkal ,legoval sőt még 11-12évesen még fakardal jedinek éreztük magunkat és hadonásztunk össze vissza (nem úgy mint a mai gyerekek akik 11-12évesen már a telefont nyomkodják).Aztán most jópár évig nem foglalkoztam a témával csak a mesét néztem. De most vettem egy Star Wars könyvet :D

2012. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
játékokból én nem játszottam olyan sokkal , a 2 force unleashed játékot végigvittem xboxon , a többi új utóbbi pár évben kijött játékkal nem játszottam
2012. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, imádom és függök tőle, minden (na jó az ST:TOR-t nem) SW játékot kivittem legalább 3x, soha nem fogom megunni, egyszerűen jó :D
2012. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!