Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan filmet, ami legalább annyira hat rám lelkileg, mint az "Emlékezz rám" Robert Pattinsonos film? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Szeretem mikor egy film megváltoztatja a gondolkodás módomat, máshogy látom utána a dolgokat,és hat rám lelkileg egy film. Szeretnék még olyan filmeket megnézni, ami minőségileg és hatásilag is megfelel vagy jobb ennél a filmnél. Remélem sikerült érthetően kifejezni magam.(:

2012. szept. 16. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halálsoron, Gépfegyveres prédikátor, Gettomilliomos, Istenek városa
2012. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Adri baba ***** válasza:
Halalsoron!!!!!!!!!!!!!!!!!ha azon nem hatodsz meg akkor semmin :( bogtem mint egy hulye
2012. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnézem ezeket a filmeket hamarosan!:) Amúgy a gettómilliomost már láttam régen.
2012. szept. 17. 17:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a "Halálsoron"-t, nincs 5 perce. Ez fantasztikus film, köszönöm, hogy ajánlottátok!:) Ez az érzés amit a film után érzek.. ez hihetetlen..
2012. szept. 21. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen hatással vannak rád az ilyen típusú filmek, akkor neked kötelező a Hallgass a szívedre, ha még nem láttad.:)

A második kedvencem nekem is az Emlékezz rám, és talán harmadiknak az Utolsó dalt mondhatom.:)

14/L

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a halgassa szívedre-t meg fogom nézni mert még nem láttam, az utolsó dalt sajnos láttam nekem az egy kicsit nyálas :D nem ilyen típusú filmre gondoltam, hane olyanra ami után a katarzis (:
2013. febr. 22. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap láttam a Remember Me ( Emlékezz rám ) c . filmet hát eszméletlen gyönyörű film :) A Keith. c . filmre nagyon sokan mondják hogy jó film és elgondolkodtató , sírós ! : )
2013. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

'20:56'-os vagyok.

Azóta láttam a Séta a múltba című filmet, szerintem kötelező! :))

2013. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi. :)megnézem azt is.
2013. márc. 31. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én mióta láttam a Emlékezz Rám c. filmet az egyik kedvenc filmem lett! Szerintem is gyönyörű film és tényleg hat rád lelkileg! Ezen kivül ajánlom még : Kedves John, Séta a múltba, Szerelmünk lapjai, Fogadom , Charlie St. Cloud halála és élete(végig bőgtem) :)
2013. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!