Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Adam Sandlert miért szeretik...

Adam Sandlert miért szeretik olyan sokan?

Figyelt kérdés

Szerintem a filmtörténelem egyik legidétlenebb, leggusztustalanabb szinésze.

Mi a véleményetek?



2012. szept. 21. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert jó színész. Lehet, hogy idétlen, de jó. Hogy érted, hogy gusztustalan? Vicces filmjei vannak, egy-egy elég jó sztorival. Én szeretem, vagyis, nekem nincs bajom vele.
2012. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert vicces filmekbe rakják bele. nem jó színész, hiszen csak egy karaktert tud eljátszani, de azért valami mégis kellett ahhoz, hogy ilyen elismerést kapjon. :D
2012. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Na mondd már el, hogy mi az az egy karakter, amit el tud játszani?

2012. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a vicces figura. egy ollókezű edwardott vagy egy terminátort már nem tudna hitelesen eljátszani.

ettől függetlenül az egyik kedvenc színészem.

2012. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2012. szept. 21. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy karaktert se lehet szerintem ennyire beskatulyazni! Van vicces karakter csomo erzelemmel, stb. Minden vicces karakter mas szerintem, bar abban igazad van, hogy ez a fo vonal, viszont ahhoz jar mellekvonal is. Lehet, hogy el tudna jatszani, csak nem erdekli ot az ilyen fajta film.
2012. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Tény, hogy vannak elcsépelt filmjei, főleg az újabbak, de sok filmje a kedvenceim közé tartozik.
2012. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy undorító patkány.Valószinüleg egy befolyásos ismerőse juttatta be őt a színész iparba.
2012. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adam Sandler az egyik kedvenc színészem! Imádom a filmeit, nem érdekel hogy mennyire rossz mindig felvidít!! Ti is csak szapulni tudjátok!(tisztelet a kivétel) Ha a ti kedvenc színészeteket elkezdené valaki mindennek elmondani akkor nem tetszene nektek! És mégis mitől gusztustalan????
2012. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Synesztro ***** válasza:
4/9 es Te eltudsz játszani egy Bodybuildert az alkatoddal hitelesen? Esetleg egy néger kereskedőt? Most Komolyan. A kérdező szerint rossz színész, mások szerint jó, van aki a filmjeit szereti, de magát az embert nem, mert pl. hithű zsidó.Ez van. De ez nem beskatulyázás, pusztán olyan szerepeket kap vagy vállal el, amit alkatából, kifolyólag el tud játszani. Pl en imádom a filmjeit, de a Zohán egy nagy baromság volt, a Jack és Jill úgy szintén. Nem jöttek be mert ott mást játszott, mint ami szerintem valóban hozzáillik.
2012. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!