Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki ha egy fiú nézi a születe...

Ciki ha egy fiú nézi a született feleségeket?

Figyelt kérdés

A barátnőm szoktatott rá és nem is olyan rossz a 8.évad bár az előtte lévő részeket nem láttam,Kivéve a 7.évad utolsó részét.

22/f



2012. szept. 23. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, az én barátom is rászokott mellettem, nem mondom, hogy nem tudna élni nélküle és tűkön ülve várja az új részt, de mindig együtt nézzük meg.
2012. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele.barátnőm nem szereti egyedül nézni ezért kell néznem vele,.
2012. szept. 23. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 28 éves férjem végignézte velem télen DVD-n az összes évadot. Elejétől a végégig :) Szerintem nem ciki. Nem az a kifejezetten csajos sorozat, mint pl a szex és new york.
2012. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:O gratulálok a férjednek :)

De most legalább megnyugodtam hogy nem egyedül vagyok :)

2012. szept. 23. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

A Szex és New York egyáltalán nem "csajos" sorozat szerintem, ahogy a Született Feleségek se... én végignéztem mindkettőnek az összes részét (nem holmi barátnők kedvéért, hanem mert kur*ajók), mégsincs semmi ferdehajlamom és nem érzem magam cikinek...


25/F

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!