Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem idegesít, ha írsz valahova...

Nem idegesít, ha írsz valahova egy normális választ (ebben a kategóriában) és egy szimpla "köszönömöt" sem kapsz a kérdezőtől?

Figyelt kérdés
Csak engem szokott ez bosszantani?
2012. szept. 25. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de,de már megszoktam...
2012. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem idegesit, válaszoltam már olyan kérdésre is amit elég volt csak megguglizni de a kérdező arra is lusta volt. Igy nem vártam tőle többet.
2012. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira hogy már én is gondolkoztam hogy felteszem ezt a kérdést.Főleg azoknál a kérdéseknél amikor odaírja hogy sürgős meg fontos,te válaszolsz aztán utána b*szik rád.Valószínű a jó édesanyjuk nem tanította meg őket hogy a segítséget illik megköszönni.
2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem köszönik meg sokan de már egyre többen vannak olyanok is vannak akik egyenesen leb*sznak, ha mégsem találom el amit szerettek volna tudni (és persze maga a kérdés is elb*szott) vagy csak nem tetszik nekik a válasz. Na ezektől eldurran az agyam.
2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne is mondd!Főleg ezek a tizenéves kis p.csök idegesítenek,mindent jobban tudnak,aztán csodálkoznak,ha a válasz is hasonló hangnemű lesz,mint amit ők megütnek(tisztelet a kivételnek).

Örülök,hogy nem egyedül vagyok így tehát.

2012. szept. 25. 20:23
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

utolsó válasz(ok)az enyém(ek).

2012. szept. 25. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebbe az utolsó belinkeltbe jó nagy s.gg volt az a kérdező illető.Egybként nekem általában nincs bajom ha nem köszönik meg kivéve a1mikor írja hogy sürgős,de utána b@szik megköszönni
2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam köszönni, ha valaki segít. Kivéve, ha pl a munkám miatt nem tudok fent lenni akár 4-6 vagy több napig a neten, mert pl délutános vagyok. Lehet, h rólam is gondolhatták ezt, h na ez is egy nagy tahó, de most micsináljak? De az esetek 97%-ban megköszönöm.

24/N

2012. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kinek nem inge nem veszi magára :)

De mindegy,akármikor meg lehet köszönni végül is.Én mindenesetre szeretem tudni,hogy legalább elolvasta a válaszomat.

2012. szept. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!