Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi volt az első horrorf...

Nektek mi volt az első horrorfilm amit láttatok, hány évesek voltatok és milyen hatással volt rátok? és most milyen hatással van rátok?

Figyelt kérdés
Nekem első horrorfilmem: Kaptár 2 apokalipszis. kb 7-8 évesen láttam és semmilyen hatással nem volt rám és most sincs, de egyik kedvenc filmem lett :)

2012. szept. 25. 19:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első horror (bár az vígjáték is volt egyben) a Rémecskék volt (nem, nem a szörnyecskék) olyan 7 éves lehettem, akkor ijesztő volt, ma jókat röhögök rajta ha látom.
2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
kb 5 évesen az Alien volt,érdekes módon nem féltem tőle hanem egyből a kedvencem lett
2012. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

5 évesen a Gyerekjáték (Child's Play). Bár csak egy részletet láttam belőle, de teljesen összefostam magam, és egész éjjel nem aludtam. Ma már, így 20 év után, persze csak nevetek rajta. HA-HA


*óvatosan a háta mögé néz*

2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Pixi3 válasza:
100%
Azt hiszem a Bolygó neve: Halál. Nem emlékszem rá hány éves voltam, (olyan 4-5-re tippelek) csak az a pár undorító képsor maradt meg a filmből, amikor az ember hátából kimászik egy dög, meg a kutyából is olyan undorító izé lesz.
2012. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem te A végső megoldás a Halál-ra gondolsz utolsó
2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hullajó, kb 6-7 évesen. Eész éjjel nem aludtam miatta.... Azóta is az egyik kedvencem
2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 atilis ***** válasza:
100%

Akkor én nagyon öreg vagyok hozzátok képest:


Első még egy régi, agyonmásolt VHS-en (80-as évek eleje):

A vámpírok éjjele

http://www.youtube.com/watch?v=QxZAm_wXvpg


Aztán nem sokkal később

A Fright Night, na nem a mostani remake, hanem a Tom Holland féle 1985-ös film, alá - mondásos narrátorral.

Az első film mai szemmel nézve röhej, de a Fright Night kultikus film lett, mai szemmel nézve is megállja a helyét, azóta is a kedvenc filmem. Láttam már vagy ezerszer, és nem lehet megunni.

2012. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az Átok volt. Amelyikben az a kastély szerű ház van és a Horrorra akadva 2 azt parodizálta ki (kedvencemmel Praclival az élen :D)
2012. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

olyan 5 éves lehettem, és talán a rémálom az elm utcában : D

nagybátyám mesélte hogy vele néztem (plusz öcsémmal, aki 3-4 lehetett) és mondta hogy nagyon tetszett. hát igen, azóta is óriás horror rajongó vagyok:D és tök immunis ilyen ijesztgető izékre xD

2012. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
71%

Nekem az első a fűrész volt 5 évesen és nem nagyon volt hatással rám. Sőt kifejezetten tetszett de most ha megnézem unalmasnak találom.

13/L

2012. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!