Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi volt az első horrorf...

Nektek mi volt az első horrorfilm amit láttatok, hány évesek voltatok és milyen hatással volt rátok? és most milyen hatással van rátok?

Figyelt kérdés
Nekem első horrorfilmem: Kaptár 2 apokalipszis. kb 7-8 évesen láttam és semmilyen hatással nem volt rám és most sincs, de egyik kedvenc filmem lett :)

2012. szept. 25. 19:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencek temetője. Nem tudom hogy pontosan hány éves voltam, de óvodás. Nem féltem tőle, érdeklődve néztem végig, és tetszett. Ma is szeretem azt a filmet.
2013. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromban,13 kísértet volt,akkor csak kacagtam rajta,utána ,mikor átgondoltam,beszartam xd
2013. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Démonok.

Úgy 4-6 éves lehettem amikor először láttam,a mai napig rettegek tőle,egy percet sem merek megnézni belőle,plusz vele kapcsolatos rémálmaim is vannak.

23/F

2013. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a "Holtak hajnalát" láttam először úgy 10 évesen , de semmi nem történt utánna.
2013. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!