Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Csontban melyik rész az...

Dr. Csontban melyik rész az amikor csókolóznak/összejönnek Bones és Booth?

Figyelt kérdés
Köszi!

2012. szept. 27. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 3.é. 9. részében van az első csókjelenet, de csak a főnök "utasítására", a fagyöngy alatt, karácsonykor.


A 4/26- ban csókolóznak, de ott kiderül a végén, hogy Booth csak álmodja az egész részt, miközben kómában van.


Az 5.é. 16. részében visszaemlékeznek a legelső találkozásukra, ott is van csók. Meg ugyanennek a résznek a legvégén is megcsókolja Booth B- t, de az visszautasítja.


Végül csak a 6.é. 22. részében jönnek össze, de azt meg nem mutatják (csak a legelejét a jelenetnek), ezt onnét tudjuk meg, hogy Bones elmeséli Angelának.


A 7. évadban már több csókjelenet is van (természetesen). Ha még nem láttad odáig, akkor erről többet nem írok.

2012. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.:D pár napja kezdtem el nézni de már lassan a 3/9 nél vagyok..:D:D csak tudni akartam mikor figyeljek jobban.:D:D
2012. szept. 28. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szép kis maratoni csontozás vár még rád, ha mindet végig akarod nézni :)

De megéri, nagyon jó kis sorozat ez.

2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindjárt végzek a 3. évaddal.:D
2012. szept. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!