Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alulírott szöveg mit...

Az alulírott szöveg mit jelent magyarul? Francia szöveg, jó az angol részét értem, de többit nem Akinek nem tűnt volna fel, a gyerekjáték című filmből van a chucky baba átka. Give me the power, I beg of you. - Adj nekem erőt kérlek

Figyelt kérdés
Ade due damballa. Give me the power, I beg of you. Leveau mercier du bois chaloitte. Secoise entienne mais pois de morte. Morteisma lieu de vocuier de mieu vochette. Endenlieu pour du boisette damballa! Endenlieu pour du boisette damballa! Endenlieu pour du boisette damballa!

2012. szept. 30. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:

1. sor: értelmetlen

2. sor: értelmetlen

3. sor: kb rázd fel az egész halott borsót :DDD

4. sor: továbbra is semmi

5-6-7.sor: ismétlés a tudás anyja, igaz?


Tehát az egész egy értelmetlen hablaty, létező kifejezésekhez hasonló szavak tömkelege, habár akad erősen olasz és angol gyanús mondat is. Jót nevettem ezen, remélem nem túlzottan fontos neked : D

2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy értelmes, francia-utánzat.... baromság az egész.

Egyedül a "bois" (=fa), "pois" (=borsó), "lieu" (=hely) és "pour" (=-nak,-nek,-ért) szavaknak van jelentése.

Plusz a "de" névelőnek, valamint a "du"-nek, ami ugyanezen névelőnek a hímnemű alakja. :)

És ennyi!!!

2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. És még annyi, hogy ha a szövegben szereplő "mieu" szó úgy lenne írva, hogy "mieux", akkor annak is lenne jelentése, azt jelentené, hogy "jobb". :)
2012. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*jobban :D
2012. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah értem köszönöm, azt hittem van valami igazi jelentése :DD
2012. okt. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!