Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi volt a legelső...

Kinek mi volt a legelső meghatározó filmélménye?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ET a moziban vagy 30 éve, sírtam a végén. Egy másik kép Fülesmackó utolsó részénél sírok a tv előtt. =D És igen, azóta is imádom a drámákat!:)
2012. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 foszfor ***** válasza:
A Gyűrűk úra 2. Emlékszem akkor még az egyet nem is láttam. Karácsony felévolt sokáig tartott és a földön heverészve nézte az egész család. Az nagyon jó és békés élmény volt. :)
2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú ez jó kérdés! :)

A legelsőre nem emlékszem,de ezek nagyon mély nyomot hagytak bennem: Titanic,Jurasic Park,Godzilla,Rémmesék könyve,Gonosz Halott 1,Démonok 1,Elvarázsolt kastély,Karácsonyi Lidércnyomás,Halott menyasszony,ET(sírtam rajt :')),és ha filmnek mondható,akkor a Süsü a sárkány mindenképp! :)

2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
..Amikor 6.évesen meg néztem a kört. Anya elaludt és talán az RTL klubbon ment. Annyira meg tetszett ,hogy 2hét múlva Sikolyt néztem ,aztán a legendás Slasshereket (Péntek 13. ,Rémálom az elm utcában,Texaszi láncfűrész...stb.) és azóta szinte csak horrort nézek.. 10éve. És nem bántam meg.
2012. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Volt egyszer egy Amerika. Azóta akarok rendezői székben ülni. Soha nem éreztem még akkora katarzist, mint ezen a film alatt.
2012. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!