Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tiltott szerelem sorozatban...

A tiltott szerelem sorozatban mi lett végül Bihter terhességével? Mert nem vetettel el, azt tudom.

Figyelt kérdés
Csak hébe- hóba nézegetem és nem tudom, mi lett Bihter terhességének sorsa.

2012. okt. 11. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvetette végül, abortusz után kapott vmi gyógyszert és Adnan megtalálta, balhézott egyet Bihterrel, h megint elvetette és el sem mondta, h terhes, Adnan meg elmondta Behlülnek, h Bihter terhes volt, neki meg leesett, h akkor először mondott igazat Bihter, h terhes és az ő gyerekét vetette el.
2012. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaj köszi, hogy válaszoltál! én ott lemaradtam, hogy végül megtartotta, amikor először volt titokban a kórházban, mielőtt visszatért volna a házba. és hogy azt is mondta, hogy majd visszajön hozzá behlül (még apjának a sírjánál)


utána miért vetette el mégis?

2012. okt. 16. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért vetette el, mert közben Behlül már kiszeretett Bihterből, sőt annyira megutálta, hogy már nem érdekelte Bihter, viszont helyette Nihalba szeretett bele, és ez Bihter számára is nyilvánvalóvá vált, tehát belátta,hogy mindennek vége közöttük Behlüllel, szóval már nem jön vissza hozzá soha. Így nem volt értelme megtartania a gyereket sem.
2020. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Behlul Bihteren kivul senkit sem szeretett. Nihallal azert jott ossze mert hihetetlenul gyava volt es nem volt batorsaga mindent maga mogott hagyva elmenni Bihterrel. Azt gondolta igy majd eltunik a hatalmas bune amit elkovetett ha ossze jon az artatlan Nihallal es sikerul bele szeretnie mivel az teny hogy mint kishugat rettenetesen szeretett es feltett na meg ugye egy nocsabasz...gondolta igy leplezni is tudja a Bihterrel tortenteket eltudja terelni a gondolatat is es meg jol is jar mert Nihal irant legalabb erez szeretetet ha nem is szerelmet de nem kozombos mert testverekent azereti nem ugy mint pl Ezelt aki irant aemmit sem erzett. De szerelmet csak Bihter irant erzett ezt el is mondja a vegen mikor a sirjanal sír, hogy mindig szerette, szereti es szeretni is fogja orokke. Ha jobban megnezi valaki ezt a sorozatot es aterzi rajon, hogy Bihter rengeteget szenved es Behlul nagyon gyava. Rengetegszer el akar szegeny Bihter menni de o mindig meggondolja magat es cserben hagyja. Hiaba szenvedelyesen szerelmes bele akkor sem tudja a Bacsikjat ott hagyni...persze valamilyen szinten ezt is megertem mert nagyon szereti apjanak tekinti de az jobb, hogy a hazaban titokban egyutt van a felesegevel? En sokszor airtam Bihter miatt nagyon sajnaltam mikor pl megeroszakolta Adnan es meg ekkor sem ment el vele Behlul mindig azon izgult hogy ki ne deruljon. Szegeny Nihalt is kihasznalja azthiszi igy sikrul elfelejtenie Bihtert de persze nem...a szavaival es atetteivel azt akarja bizonyitani de jol lehet latni a tekintetet vegig mikor Bibterre nez...hihetetlen egyebkent h a szineszek milyen jol eljatszottak...ahogy egymasra neznek hihetetlen. Egy sorozat sem fogott meg ennyire!

Sziveaen elolvasnam a konyvet Halit Ziya Uşaklıgil - Aşkı memnu. De sajnos nincs magyarul.

En teljesen bele eltem magam pedig nem szoktam es megertettem az egeszet a kis jelekre is oda kell figyelni mert van benne sok...ez egy halálosan szenvedelyes szerelem amit ket fiatal eloszor erez. A lány kepes lenne barmire de a fiu nagyon gyava, gyerek meg.

2021. máj. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!