Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rossz életű jelölte...

Degarago kérdése:

Melyik rossz életű jelölte Arany-málnára az Armageddon-t?

Figyelt kérdés

[link]

Meg Bruce Willis, legrosszabb színésznek... Pff. Több, mint 10éve volt, de úgy feltud idegesíteni..


2012. okt. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy amerikai hőscsinálós fos,van elég az ilyenből már és akkor is volt :/
2012. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igen.. Miért szerinted termeljünk inkább még több szart sem érő, unalmas, elvont, Forintot nem érő szennyet amit mamám megtud alkotni? Nem tudom, de koromban csak én szeretem a dráma filmeket? 13/F
2012. okt. 15. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer átnéztem, hogy melyik évben kiket/miket jelöltek vagy díjaztak Arany-málnára... azóta nem is veszem már komolyan, mert néha tényleg egész jó filmeket szórnak meg.


Az meg külön kemény, hogy az Armageddon főcímzenéjét Arany-málnára és Oscarra is jelölték egyszerre (!). Ha mindkettőt megkapta volna, akkor még szénné is röhögtem volna magam. :D A Con Air c. film zenéje szintén így járt, mindkettőre jelölték... vicc.


Amúgy Bruce Willist az Aramageddon mellett az összes akkor készült (1998) filmjéért megszórták: A kód neve: Merkúr, Szükségállapot... Ez megint csak vicc, szerintem csak nem tetszett nekik a búrája, vagy valami.


Sajna ez van, ezt kell szeretni, de az én szememben az Arany-málna egy nem létező díj...

2012. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember, értelmes válasszal:) Teljes mértékben igazat adok neked... Az Armageddon összes zenéje jó.. A Hudson Hawk filmért is Arany málna.. Már inkább hagyom..
2012. okt. 16. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan úgy vannak ezzel, hogy irtóznak az olyan filmektől, ahol az amerikaiak "világmegmentősdit" játszanak és hősként állítják be őket (tudnék sorolni "párat" :D). Nekem tökmindegy, nem igazán szokott ez idegesíteni.
2012. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!