Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azért nézik sokan a dextert me...

Azért nézik sokan a dextert mert sok a pszihopata? és tudnak azonosulni dexterrel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dexter szociopata, nem pszichopata.

egyébként azért nézzük, mert azon kevés thriller sorozatok egyike, ami elé tényleg érdemes leülni. (még ha az utolsó 2 évad nem is volt már olyan jó)

sokkal különb a sok egymást klónozó kriminél

2011. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok vele azonosulni.Szerintem mindenkinek van olyan sötét gondolata,amilyenek neki.

Bár én nem konkrétan a gyilkolási vágyával tudnék azonosulni,hanem pl mikor valaki megzavarja őt és nincs kedve vele találkozni,beszélgetni,esetleg rosszindulatú megjegyzéseket mond magában.

Szerintem haláljó :D

2011. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mert van vagy 10 fajta unalmas helyszínelős krimi és a dexter is az,de mégis alapjaiban más,tehát a legjobb.

és mert ilyen sorozat még nem volt,amiben egy sorozatgyilkos a főhős,ezért formabontó.

kivéve persze a hegylakót,aki minden részben levágott egy fejet,vagy 100 epizódon keresztül:D.

2011. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem elég jól kidolgozott jellemek vannak a Dexterben, ezért nem nehéz azonosulni velük, így Dexterrel sem, és ezalatt én sem azt értem, hogy aki nézi, az gyilkolni akarna, ettől sokkal több a mondanivalója. Nekem például tetszik, ahogy vissza van vezetve a történet egészen Dexter gyerekkoráig, és fokozatosan egyre több szálat fednek fel, amitől azzá válhatott, aki. A gyerekként átélt traumák a valós életben is kihatnak ránk szerintem... Emellett az is megfigyelhető, ahogy az évadok során változik Dexter jelleme, életszemlélete... Én azért nézem a sorozatot, mert szeretem a pszichológiai drámákat, plusz a Dexternek a stílusa is nagyon jó, sok vicces jelenet is van benne... Ha ez nem lenne meg, akkor akár pszicho-/szociopatáról szólna, akár nem, nem pazarolnám rá az időm : )
2012. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor Phillips válasza:
100%
Álmodom. Azt álmodom, hogy a saját kis életem felszínén lebegek. Nézem, ahogyan kibontakozik, megfigyelem. Kívülálló vagyok, aki befelé néz. Nézd meg őket, nevethetnek, játszhatnak, olyan könnyen megy nekik. Én nem vagyok olyan, mint ők
2013. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!