Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto-ban most Uchiha...

Glekfan kérdése:

A Naruto-ban most Uchiha Madara= Uchiha Obito? Vagy most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Uchiha Obito = Madara vagy most ki-ki én nem értem most!Mert hogy lehet annyi idősen Madara életben?

2012. okt. 22. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olvasnád a mangát , tudnád hogy nem ugyanaz .

Ajánlom ezt a képet : [link]

2012. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Madara az Madara.

Obito volt Tobi.

2012. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mit nem lehet ezen érteni? ha olvasod a mangát akkor sztem világos


Madara régen harcolt az Hashiramával (1. hokagével), harc közben sikerült megszereznie annak a génjeit és sikerült túlélnie a harcot. Ezután Hashirama génjeit felhasználva sikerült magát sokáig életben tartania. Mikor már a halál küszöbére került feléledt a Rinneganja, elment és beültette Nagatónak. Aztán egyszercsak rátalált a szikla által összezúzott Obitóra, neki is adott Hashirama génjeiből és így ő is életben maradt. Aztán Madara a terve végrehajtását Obitóra bízta, majd meghalt, Obito ezután álnévként felvette a Tobi nevet és sokáig a háttérból mozgatta a szálakat meg Nagatóval is felvette a kapcsolatot, akinek Madara azt a sorsot szánta,h majd feltámasztja őt a Rinnegannal és mikor feltámadt végrehajtja a tervét.

Szal Madara=Madara

Obito=Tobi=aki mindenkinek Madaraként mutatkozott be

2012. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy obito azért mutatkozott be madaraként szerintem, mert úgy tekintéje volt! madarát mindenhol ismerik a sinobivilágba, ha azt mondja hogy: Csá én vagyok Obito! akkor sehol nem ismerték volna el, mert ő egy névtelen senki volt.

Ja és csak a miheztartás végett: SPOILER!!!!!!!!!!!! Obito azért lett "gonosz" mert Rin meghalt SPOILER VÉGE!!!!!!

2012. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

SPOILER

Nagato nem támasztotta fel végül Madara-t, mert Naruto "jó útra térítette"

Viszont Kabuto megtette helyette Edo Tensei-el, amiből Madara-nak sikerült kitörnie

Ezért van most ott a csatatéren Obito és Madara

2012. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

obito= tobi

madara= madara

*csak Madara megkérte Obitot, h ameddig "vissza nem tér" legyen ő Madara, ill. játssza el.

2012. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
52%

madara nem obito!

az álarcos fickó az Obito, madarát majd csak később élesztik fel és ők ketten lesznek a főgonoszak ez benne van a mangában

2013. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kakashi miért öli meg RIN-t?Vagy hogy hal meg rin?
2013. jan. 24. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszoló: ha kicsit jobban figyelnél, látnád h a kérdező kb 3 hónapja tette fel a kérdést és akkor még lehet h nem volt mindenki annyira világos ez a dolog...


kérdező: ha ennyire érdekel akkor tényleg nem tartana semmibe se elolvasni azt a pár részt... Annyit mutattak róla,h Obito gyógyulgatott Madara rejtekhelyén, aztán egyszer szólt Zetsu,h Kakashi meg Rin nagy túlerő ellen harcol, Obito ekkor még nem épült fel teljesen szal csak úgy tudott a segítségükre menni,h a másik Zetsu mintegy páncélként "rátekeredett" a testére. Mivel egyik szemét Kakashinak adta, ezért útközben látta azt amit Kakashi, ami az volt h Kakashi egy Chidorival átszúrt valakit. Mikor odaért látta,h Rint ölte meg,de nem jókedvében mivel sírt közben. Obitonak ekkor átalakult a szeme Mangekyou Sharinganná és erőre kapott, majd lemészárolta a Kakashiék támadóit, Obitonak a Kakashiban lévő szemei is Mangekyou Sharingan lett de Kakashi elájult, szal az öldöklésről és h Obito tette nem tudott semmit. Gondolom majd idővel kiderül,h miért ölte meg Kakashi Rint.

2013. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem azért öli meg,(nem olvasok mangát, szóval lehet, hogy már kiderült) mert az Uchiák szeme akkor lesz Mangekyou Sharingan, ha megölik a legjobb barátjukat, és Kakashinak Rin lehetett a legjobb barátja. Nagy túlerő ellen harcoltak, ezért Rin akár úgy is dönthetett, hogy feláldozza magát, hogy legalább Kakashi túlélje, mert így annak föléled a Mangekyou Sharinganja.
2013. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!