Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmed? Miről...

Mi a kedvenc filmed? Miről szól dióhéjban?

Figyelt kérdés

Jövő héten film-maratonolunk a csajokkal, és érdekelne néhány tipp.

Előre is köszi.


2009. aug. 9. 00:08
 1/7 anonim válasza:

Ha szeretitek a táncokat, akkor a step up 1-2. Romantika is van benne, szerintem nagyon jó.

Egy régebbi film, lehet, hogy láttátok már, de minden esetre ajánlom az Első 50 randit.

Jah és szintén ajánlom a 10 dolog, amit utálok benned c. filmet. Szerinem ez is olyan tipikus csajos film. Én odáig vagyok érte :)

2009. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt, vagy a most menő film az Alkonyat. Mindkettő romantikus, de az első inkább viccesen romantikus, a második pedig komolyabb film. Nekem a Hirtelen 30 is tetszett, ez is viccesen romantikus. Ja és az örök favorit a Házibuli 1-2.
2009. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Vasálarcos. Nem tudom miért, Leonardo di Capriót nem is szeretem, de a történet, zene meg tetszik.
2009. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Halálsoron. Nah az olyan hatással volt rám már először is, hogy húú... Nem is találok rá szavakat*.*

Viszont film-maratonra nem ajánlom, főleg, ha csajokkal nézed, mert nem olyan témájú, elég komoly, és mély a mondanivalója.

2009. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok típusú kedvenc filmem van,mivel imádok filmeket nézni.

Most az első helyen a Benjamin Button különös élete áll.(születik egy kisfiú aki olyan testileg mintha 80-90 éves öregember lenne.Az évek múlásával körülötte a barátai,ismerősei,szerelme öregszik de a fiú fiatalodik.Nem akarom a végét elmondani,mert ha nem láttad,akkor érdemes megnézned.)Horror filmek közül a Holtak Hajnala jön be(zombik szállják meg a várost,és egy maroknyi "egészséges ember" bemenekül egy nagy bevásárló központba,és megpróbálják túlélni az egészet.Thiller filmek közül a"Másvilág"(egy fiatal anyuka 2 gyerekkel egy házban,és a kisfia kapcsolatban van egy "szellemmel" amit nem akar az anyja tudomásul venni.A végén viszont jön az igazi csattanó.Nicole Kidman film)Vígjáték:Három Amigo a kedvencem.Az örök klasszis nálam az ALIEN 4 része...

2009. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer volt kisfiu.

Egy gyereket szül,elraboljàk töle.

Évek mulva tanit egy iskolàban a nö,és a gyermeke is ott van,de nem ismeri fel,az osztàly legvadabbtanuloja,analfabéta stb.

Idöközben a nö meghivja a fiut a lakàsàra ,ahol a fiunak valami emlék feltünik.

A végén persze a sok történés utàn kiderül az igazsàg.

2009. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztárkivetett

Rövdien arról szól, hogy van egy lány, aki nagyon rajong egy énekesért, aki abban a szállodában nyaral, ahol a lány dolgozik. Jenny felszökik egy hajóra, ahol a fiú bulizik, azonban beleesnek a vízbe, és egy lakatlan szigetre érkeznek. Nem akarom tovább leírni, de sztem nézzétek meg, nagyon jó kis film :)

2009. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!