Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik egyáltalán valóban...

Létezik egyáltalán valóban nyomasztó pszichothriller/horror?

Figyelt kérdés
Mióta csak keresgélek a műfaj(ok)ban, egyszer nem bukkantam olyanra, ami mélyen felkavart volna. Legutóbb pl. A bárányok hallgatnak-ban kellett csalódnom, tipikusan brutálisnak beharangozott film, belőlem mégsem váltott ki semmit. A Bloody Mary inkább idétlen, mintsem ijesztő, Paranormal activity-n kishíján bealudtam, A kockát is fapofával ültem végig. Ennyiben persze nem merül ki a repertoár, csak többen nem ugranak be hirtelen. Ajánlanátok valami komolyabbat? Valami alvásnehezítőt?:D Kezd meginogni a hitem.

2012. okt. 23. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Na, A kör meg a másik fele. Úgy tartják, a pillanatnyi szívrohamot kivállóan képes ráhozni az emberre (semmiből előugrálós jelenetek)"

Tapasztalatom szerint nincsenek benne "előugrálós" jelenetek,de rengeteg horrorfilmet leköröz.Persze ha az eredetiről beszélünk,a Ringu-ról.Inkább a légköre az,ami nagyon félelmetes benne...de most ezt úgysem tudom szavakba önteni :)

A yogen nem angol nyelvű,mert az is japán film.De angol felirat is van hozzá.


Írj pm-et,ha segítség kell hozzá esetleg!

2012. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
"American Horror Story". Ugyan, ez sorozat, de szerintem nagyon mely nyomokat hagy az emberben. Véleményem szerint rendkívül nyomasztó es elgondolkodtató. Az első pár rész után én nagyon depressziós lettem, es elgondolkodtam rajta, hogy nem folytatom a nézéset, de aztán csak megerőszakoltam magam:DD Kb. Három nap alatt ledaraltam az első évadot. Csak ajánlani tudom, hihetetlen jó! Jó filmezest!:)
2012. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
55%
A lakó nagyon depresszív.
2012. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
55%
meg az Antkrisztus.
2012. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
1408 ez a film címe.Az 1408 amúgy egy szobaszám.Ez tényleg elég nyomasztó és izgalmas.Nem trancsírozós.Ajánlani tudom.Jó film.
2014. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Minden idők legnyomasztóbb thrillerje, tényleg!!!!

De Behandeling

2015. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
itt valogathatsz: [link]
2021. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!