Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? (tovább lent)

Mi a film címe? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Régebben ment a Hallmarkon kétszer is láttam, arról szólt, ha jól emlékszem, hogy egy lány az anyjával élt és a közelükben lakott egy nő akinek gyereke született és a lány anyja mindenképp meg akarta szerezni a gyerekét annak a nőnek, aztán valahogy sikerült is neki(már nem emlékszem hogyan) és később már teljesen elveszti az eszét a nő akinek ellopták a gyerekét és mindenáron vissza akarja szerezni. Valami ilyesmi volt a film kicsit már nekem is homályos, de ha valaki tudná és segítene annak megköszönném :)

2012. okt. 27. 23:07
 1/3 anonim válasza:
Ha jól emlékszem a lány, akinek a gyereke született, valami szolgáló volt a házban. A nőnek meg, aki megszerezte a gyereket, asszem már volt egy lánya talán, de az nem biztos. A lány belebolondul abba, hogy nem kapja vissza a gyereket, bedobja téglával az ajtó üvegét, stb, és a kisbabát Rose-nak nevezik, és egyszer elviszi haza, és mondta, hogy neked "nemtommi" a neved, nem valami buta rózsa v buta virág. Na ennek a címére én is kíváncsi vagyok.
2013. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

erre én is emlékszem, de nem tudom a címét.

A kislányt talán Esther-nek nevezte a valódi anyja, és tényleg úgy mondta, hogy "nem pedig egy buta virág, Rose." szegény azt hiszem bolondok házába/börtönbe került, rácsos kocsin vitték el :(

2014. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

előbbi vagyok. megtaláltam :)

itt a link - ha mutatja: https://www.youtube.com/watch?v=-hTa1XgxYtQ

Secrets - Sötét titok

azt hiszem ez a címe :) az a lány szerepel benne, aki a Quinn doktornőben is (Jessica Bowmann)

2014. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!