Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az igaz h Stephanie Meyer...

Az igaz h Stephanie Meyer Alkonyat, Újhold, Holfogyatkozás és Hajnalhasadás című műveiben nem ugyanazok lesznek a szereplők?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a részek összefüggnek?azt eddig talán ki tudtam következtetni hogy az 1. és 2. részbe ugyanazok a szereplők de a történet is összefügg az elsővel??És a 3. részből csak "részleteket" láttam youtube-n és abba már nem azok voltak a szereplők?!Vagy a 3. rész még nincs is egyáltalán"filmesitve"? és akkor csak hülyeség volt az a videó hogy más szereplőkkel volt?
2009. aug. 11. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A könyvek össze függenek, és a filmek is. Eddig még csak az 1-2 van megfilmesítve. A New Moon majd csak novemberben kerül a mozikba, a maradék 2 meg még pár év. Szóval amit youtube on láttál azok csak rajongók által készített videók voltak.

2009. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy összefügg a könyvsorozat, valamint a film is. Barátnőm már olvasta könyvben az Alkonyatot és az Új holdat, és természetesen kapcsolódott egymáshoz a történet.

2009. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! A könyvek is kapcsolódnak egymáshoz és a filmek is. A szereplők ugyan azok lesznek egyedül azt hiszem egy szereplő fog megváltozni a 3. részben, mert más filmben is vállalt szerepet, de úgy tudom, hogy az összes többi szereplő marad. Ha nem jól tudnám, javítsatok ki.
2009. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
melyik szinész fog változni???
2009. aug. 11. 15:31
 5/12 A kérdező kommentje:
illetve szereplő
2009. aug. 11. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam mindegyik könyvet és tökéletesen összefüggnek kiv. az 5. mert ugye az az első változata Edward szemszögéből, szóval a film is összefügg il.. össze fog függni!!!;)
2009. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia. 14:41-es vagyok.

Úgy tudom, hogy Nikki Reed (Rosali Hale) fog megváltozni, mert összeveszett a producerekkel vagy mi, mert egy másik filmben is vállalt szerepet és a kettőt elvileg nem tudják összeegyeztetni :S

2009. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Bocsi de ahogy én tudom mindenki marad még Nikki is.Itt megnézheted.


[link]

2009. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mindenki ugyanaz lessz de már ugy unom az ilyen kéréseket

Mindenki ötvenszer megkérdezi ugyanazt!!!:(

Ennyi!!!

2010. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de ezt a kérdést már elég rég irtam ki...akkor még nem,de azóta már nyilvanvalóvá vált számomra is!!De azért kössz a válaszod;)
2010. jan. 22. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!