Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy jól megcsinált "saját"...

Ha egy jól megcsinált "saját" videoklippet töltök fel a you tube-ra, akkor mennyire lehetne népszerű?

Figyelt kérdés
Pl: Egy jól megírt forgatókönyv alapján megcsinálna valaki egy kis vagány minifilmet (15-20 perceset) de úgy, hogy a kamera nem remeg bele, élethűek, meg minden, akkor a you tube-on mennyire népszerü?

2012. okt. 31. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,kérdező,de ez a kérdés akkora hülyeség...

Ráadásul nem is kérdés,inkább megerősítést vársz,ahogy én látom.Erre Te magad is tudnál választ adni.

2012. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amy Heidemann és Nick Noonan 2011.04.12-én kiraktak egy videót az addig nem túl felkapott csatornájukra. Néhány nap alatt milliós nézettségre tettek szert. Nem sokkal később vendégszerepeltek az egyik beszélgetős sóműsorban, majd különböző koncerteken vendégszerepeltek, lemezszerződést kaptak és nemrégiben halottam őket a ClassFM-en is.


a videó:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=khC..

2012. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!