Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Csont (FOX) vs. A mentalis...

Dr. Csont (FOX) vs. A mentalista (CBS) vs. Castle (ABC)?

Figyelt kérdés
Melyik kedvelitek és miért, és a másik 2 miért nem. Tavaly a mentalistát szerettem,most viszont inkább a Castletet. A Dr.Csont se rossz de arra szerintem egy idő múlva rá lehet unni.
2012. nov. 3. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dr.Csont a kedvencem, mert én is antropológiát szeretnék tanulni.


A mentalistát néztem, de lassan beleuntam, de lehet újra kedvet kapok hozzá.


Castlet nem ismerem.

2012. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a castle-t nem szeretem, a másik kettőt nagyon.

a mentalistát azért, mert tökre érdekel az emberi viselkedést, a hazudj ha tudsz is nagyon tanulságos.

a dr csontban a karaktereket imádom, mindegyik irtó jól lett kidolgozva.

2012. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Mentalistát nem szeretem. A Castle a fav utána a Dr.Csont
2012. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű A mentalista a nyerő :)...Dr. Csont is jó igen lehet belőle egy cseppet tanulni is ...a Castle egy cseppet olyan koppintás hangulata van ..egy cseppet vicces de ezen kivül semmi gyengus sorozat .....
2012. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mentalista a kedvencem! A Dr. Csont is jó, de a Castle szerintem unalmas.
2012. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Örök kedvencem a Csont,nekem minden rész nagyon érdekes, és minden szereplő karaktere jól eltalált. Szerintem humorban verhetetlen ez a sorozat.

Második helyen áll a Mentalista. Kíváncsi vagyok, meddig húzzák még ezt a Red John- sztorit.

A Castle- t is kedvelem, különösen a 4. évad utolsó része tetszett. És az 5. évad eddigi részei is jól sikerültek.

2012. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nállam a Mentalista a nyerő, minden részét láttam. Castle-t szerettem, de meguntam, ezért most már nem követem. A Csontot is szeretem, de nem nagyon nézem, csak, ha a TV-ben megy, akkor, megnézem nagy ritkán.
2012. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem a mentalista,és dr.csont jön be. castle szerintem unalmas..
2012. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mind a hármat szeretem.

Dr. Csont- érdekes, mert különlegesek a szereplők és pedig mindig a szereplőket figyelem egy filmben.

A mentalista- szintén nagyon jó. Tetszik, ahogy Patrick Jean megfigyeli az emberek viselkedését.

Castle- ez azért jó, mert (pl. szerintem) van valami kialakulóban Richard Castle és Kate Beckett között. Én végig nézem, mert kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a sztoriból.

2012. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez a 3 kedvencem :)

de szerintem a legjobb a mentalista

2012. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!