Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat lehetett,2 Éve...

Melyik sorozat lehetett,2 Éve Keresem Mi a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy olyan sorozat címét keresem, ami úgy 1996-99 között mehetett a rtl-en

az Ürgammák sorozat környékén minden vasárnap

rövid ismertető: az első rész arról szol hogy lezuhannak a repülőgépel és nem tudják hol vannak mert ismeretlen bolygóra kerülnek és mikor eljön az este akkor egy ufószerű különleges lények jelennek meg és elsőnek megijednek tőle de lassan összebarátkoznak de a sorozat végét nem tudom Röviden ennyi.



2012. nov. 4. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:

[link]


Itt egy a Földhöz hasonló bolygóra kerülnek a szereplők, ezért a címe Föld 2, s nem azért, mert valaminek a folytatása lenne.

2012. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Föld 2 az ! És örök hálám üldözni fog

Mindent nagyon szépen köszönök

Már bele is néztem és csak 1 évadot adtak le anno idején többet nem úszót meg a sorozat :S

Köszönöm még1x

Üdv

2012. nov. 5. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! "...1996-99 között..." 1996? Biztos vagy benne? Mert au RTL Klub csak 1997 október 7.-én indult. Vagyis 1997 október 7.-én volt az első adásnapja. Tehát 1997. október 7. előtt biztos hogy nem ment semmi az RTL Klubon. Mert 1997. október 7. előtt nem is létezett az RTL Klub! Az Űrgammák pedig egy 160 részes sorozat volt, amit a Magyar Televízió vetített. Az Űrgammák első része 1995. november 10.-én volt, az Űrgammák 160. utolsó része pedig 1998. December 18.-án vetítette az MTV.
2016. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!