Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Pankrátor c. Mickey...

Mi a Pankrátor c. Mickey Rourke film vége?

Figyelt kérdés
Megnéztem de a vége lemaradt ill.levágták.
2012. nov. 4. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez direkt lett ilyen. Sok rendező szereti ezt a technikát alkalmazni. Ezzel az a cél, hogy a néző gondolkozzon rajta, saját kedve szerint formálhassa a film végkimenetelét. Na meg persze az ilyen nyitott végű filmek jó vitatémák, ki mit gondol róla, ki hogy fejezné be stb.
2012. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ugrott és vagy meghalt vagy nem...na szép ! Én nem szeretem az ilyen finálékat.
2012. nov. 5. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelem! Spoileres lehet!



Érdekes, nekem a halál speciel eszembe sem jutott a végével kapcsolatban.

2012. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Természetes egészség válasza:

Nem ma láttam a filmet, de úgy emlékszem, hogy a filmben volt egy bypass műtétje az orvos meg eltiltotta a boxolástól. Ő viszont benevezett még egy meccsre, az utolsó pillanat után, ahol erős fájdalmai voltak.Akivel az utolsó meccsen verekedett ott volt valami olyan, hogy gyorsan fejezzék be a meccset és úgy alakították, hogy Mickey nyerjen.

Ha nem lett volna műtétje simán leveri az ürgét.

2016. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!