Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jason Statham (Szállító,...

Jason Statham (Szállító, Crank) milyen harcművészeti, illetve küzdősportot mutat be a filmekben?

Figyelt kérdés

Vagy milyet próbálnak ott bemutatni -tudom, nem minden úgy működik a filmen, mint az életben)? Szeretnék tanulni ilyesmit, csak hát már 28 leszek, és nem nagyon illenék be az óvodások közé...

Szóval csak érdekelne, hogy melyik technika ez (aki ért hozzá) mert tetszik, hogy semmi túlzás, semmi hadonászás, semmi sivalkodás, csak az önvédelem, és az ártalmatlanná tétel..

Kungfu, vagy más?

Köszi.


2009. aug. 13. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak simán önvédelmi tanfolyamok, ott biztos nem cifrázzák annyira:-)
2009. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tudomásom szerint Jason Statham boxolt és kick boxolt. Ezek a küzdősportok vannak a Szállító c. filmben. Ráadásul olyan jól csinálja, hogy az egyik részben kaszkadőr nélkül bunyózott.
2009. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ahha...

Ezt nem tudtam, szóval ez a kettő.

Hát jól csinálja, szó ami szó... :)

Köszönöm!!!

üdv

2009. aug. 17. 09:29
 4/6 anonim válasza:
Nem mondanám hogy a filmjeiben kifejezetten boxol, vagy kickboxol.... De mivel hogy ezeket művelte, így meg udja csinálni azt, amit egy ilyen jelenetbe kitalálnak. Ha célratörő, egyszerű, hatékony harcművészetet szeretnél csinálni, én a wing chunt vagy a Ninjutsut ajánlom. Ez az én véleményem. Én már kipróbáltam mma-t, thai bobot, k3-at, Ninjutsu-t, Karatet....Nekem ez a Wing-chun és a Ninjutsu(Taijutsu) jött be. Annyit hozzáfűznék, hogy valahol jól oktatják ezeket, valahol kevésbé...valahol igazán keményen megedzenek, valahol épp hogy csak ragad rád valami. Ha egy egyszerű küzdősportot választassz azzal is több esélyed van az önvédelemre, de ha egy igazi harcművészetet, akkor még ennél is nagyobb tudást birtokolhatsz szerintem. És ha csinálni szeretnél valami vagy már csinálod(látom nem új kérdés), a lényeg hogy kitartóan csináld, türelemmel, ne hagyd abba!
2010. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos itt, ahol élek, nincs túl sok lehetőség...

De keresgélek! :-)

2010. máj. 14. 08:13
 6/6 anonim válasza:
brazil jiu jitsu
2017. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!