Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért beszél a kutya a Family...

Miért beszél a kutya a Family Guy-ban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
talán mert rajzfilm ..huh
2009. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem tudom soha eldönteni, hogy most megértik Stewie-t vagy sem?
2009. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mert poénos, hogy beszél..

stewiet pedig nem értik meg, csak brian.

2009. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha megfigyeled ilyen alkalmi szereplők megértik, de maga a család nem, de volt olyan rész is amikor megértették Stewiet
2009. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mert kell egy szereplő akiben van vajmi értelem
2009. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valójában ez sokkal mélyebb. Brian a family guyban liberális, átgondolt, és intelligens emberi megoldásokat pártol. Művelődik, jó problémamegoldó, remek társ, vicces, kellemes karakter. Egyetlen dolog amit nem szeret, az az, ha valaki nem kedveli, ugyanis Brian mindent megtesz azért, hogy kedveljék. Az, hogy kutya formában jelenik meg ez a karakter, egy groteszk kifigurázása a dolognak, hogy valójában a kutya szerepe az, akiben a legtöbb normalítás intelligencia és műveltség található a sorozatban.
2010. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában a FG-ban a karakterek több "funkciójúak".

Brian kutyának van rajzolva, de úgy viselkedik, hogy előttem már leírták. De néha meg normális kutyaként viselkedik, ez egy ilyen slussz poén, meg nagyobb szabadságot enged az íróknak. Pl ha megnézed Chris-t, általában tök hülye, 1-2x meg nagyon okos, és kijavítja mások hibáit. Stewie nagyrészt intelligens, és "felnőttes" pl, a sok hülyeség amiket kitalál, néha meg babaként viselkedik. Lois többnyire jó anya és feleség, néha meg ordas nagy kurv@ jelentei vannak. Amúgy MacFarlane összes rajzfilmjében van egy karakter, aki nem ember, de úgy viselkedik.

2010. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak poén. Amúgy ő az egyetlen ki megérti Stewie-t.:)
2010. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én úgy tudom h Brian azért tud beszélni mert egyetemet végzett, Stewie-t meg megértik de csak az olyanokat amik nem ilyen gonosz dolgok!

Kivéve Brian-t őt megértik!

2010. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsánat nem Őt hanem ő, érti meg Stewie-t
2010. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!