Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nov.20. koncertre megyünk...

Nov.20. koncertre megyünk Papp László sportarénába, videókamerával felszabad venni a koncertet - késöbb azt publikálni az interneten, vagy tilos?

Figyelt kérdés
Mint pl. a mozikban ugye nem szabad felvenni a filmet, itt is valahogy így mehet a dolog?

2012. nov. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát amikor én voltam a Papp Lászlóban (kétszer is), mindig rá volt írva a jegy hátuljára, hogy kamerát és/vagy fényképezőgépet bevinni tilos, mert büntetőjogi kategória, bla, bla... Aztán konkrétan a tömegben volt aki elkezdte használni a bazi nagy kameráját. Egy nagydarab biztonsági bejött érte, s eltetette vele. De se el nem vette igazából, semmi.

Szóval ha te meg tudod oldani, hogy bevidd és valami kisebb méretűvel próbálkozol, amit nem szúrnak ki, és tényleg fel is tudod venni, szerintem nem lesz belőle baj.

Max. törli a YouTube.

De talán még az se :)

2012. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazából egy átlagos videokamerával felvett koncert élvezhetetlen. recseg, zörög, a zenét alig hallani
2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!