Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ázsiai horror rajongók! Jó...

Ázsiai horror rajongók! Jó THAI horrorfilmeket mondanátok nekem?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki belekezd...

Használtam a keresőt: [link]


De egyrészt nem bízom a lista hitelességében(a The eye nevű kínai horrort is besorolta oda),másrészt jobb szeretem,ha az emberek saját tapasztalat alapján mondanak filmeket.Mellesleg nagyon sok japán darabot ismerek,de most thai filmekre is kíváncsi lennék(horror kategóriában).


Előre is köszönöm!



2012. nov. 23. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én olyanról hallottam, hogy erotikus horror. Idézem: Szexparazita, avagy Támad a gyilkos punci. XD Ezt csak úgy mondom, hogy ha szeretnél nézni gy őrült filmet. Nekem azt mondták, hogy japán, úgyhogy az ázsiai rész kipipálva.
2012. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Harakiri
2012. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek közül egyik sem thai,én kifejezetten arra lennék kíváncsi.Neked azért köszönöm első válaszoló,mert írtad,hogy nem vagy benne biztos.


Ha ír még valaki választ,kérem ellenőrizze,hogy thai film-e.Köszönöm.

2012. nov. 23. 19:55
 4/23 anonim ***** válasza:
A fóbia (Phobia) című filmet nézd meg. Két része van, nekem nagyon tetszett mindkettő, mert soha nem tudtam mi következik.
2012. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez jól néz ki,köszönöm.És tényleg thai :)
2012. nov. 25. 13:16
 6/23 anonim ***** válasza:

The Unborn Child

Még nem láttam, de elég érdekesnek néz ki :DD

2012. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia :) Én csak a Phobia 2-t láttam,de az nagyon tetszett. Ott van még a Shutter(2004-es,nem a szörnyen rossz 2008-as) az is tetszett...Alone(2007),szintén jó film szerintem.
2012. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a választ!

Utolsó-a Shuttert pont pár napija láttam,egyetértek veled,nagyon tetszett!(no nem az amcsi verzió :) )

2012. nov. 26. 20:22
 9/23 A kérdező kommentje:

*napja.

Jöhet még válasz!

2012. dec. 5. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Meat grinder.
2012. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!