Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahoz, hogy megnézzem a Batman...

Ahoz, hogy megnézzem a Batman legújabb részét fontos, hogy megnézzem az előző részeket is?

Figyelt kérdés
Mert hát ugye mégis csak több része van, de nincs kedvem mindet megnézni, mert leginkább az új rész érdekel. De érthetem akkor is ha nem láttam az előzőket, vagy az utolsó előtti rész (batman visszatér) fontos hozzá?
2012. dec. 1. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell túl nagy általános műveltség, ahhoz, hogy az új Batmant felfogd. Nyolc álatlánossal már túlképzettnek számítasz.
2012. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legújabb része A sötét lovag: Felemelkedés, a Batman visszatér pedig egy régebbi darab, szóval ahhoz semmi köze sincs. A Batman: Kezdődiket, és A sötét lovagot nézd meg, ha teljesen képbe akarsz lenni. És igen, szerintem érdemes megnézni őket így sorban, mert akkor fogod teljesen érteni, úgy lesz kerek! Szóval szánj rá időt, nem fogod megbánni :)
2012. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első te f.sz... kit érdekel, hogy milyen műveltség kell. ha több részes filmről van szó akkor azért általában fontos, hogy láttad e az előző részeket mielőtt megnézed a legutolsót. pl minek nézzem meg a harry potter utolsó részét úgy, hogy az előzőket nem láttam. kezded felfogni? na mindegy aki hülye az is marad.

másodiknak köszi

2012. dec. 1. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem akarod megnézni ne nézd. A film 98%át érteni fogod
2012. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a Batman: Kezdődiket és a Sötét lovagot, ezekkel együtt alkot egy trilógiát az új film, a Sötét lovag - Felemelkedés.

És rengeteg visszautalás van az új filmben az első kettőre, sokmindent valószínűleg nem értenél enélkül.

2012. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!