Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozatot keresek...

Olyan sorozatot keresek amiben sok szex van meg egy kis nyáladzás. Valakitud?

Figyelt kérdés

Kilőve: gossip girl, kínos, vámpírnapók, trueblood, kaliforgia, pretty little liars, skins, született feleségek

ezeket már láttam :)



2012. dec. 2. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármelyik HBO sorozat.

Mondjuk Game of Thrones, szexjelenetekkel tele van, nyáladzással viszont kevésbé, szerencsére (viszont neked kevésbé szerencsére).

Castle-ben nyáladzásból rengeteg van, már nem is bírtam folytatni a sorozatot, viszont országos csatornán megy, szóval ebbe meg szex nincs.

Entourage szintén HBO sorozat, nincs szex nélküli jelent szerintem, és ebbe már van egy kis nyáladzás is, talán ezt érdemes a leginkább bepróbálnod (első évad kicsit gyenge, de az utolsó rész már egész jóra sikerült, és meghozza a kedved a folytatáshoz, amit nem fogsz megbánni).

Homeland: szintén szex, nyáladzás, és az egyik legjobb jelenlegi sorozat

Shameless (US): csak ismételni tudom magam, ebbe is megvan minden.

Spartacus: gyengén indul, de aztán nagyon jó lesz (legalábbis az 1. évad, a többi már nem tetszett annyira, Andy Whitfield hiánya elég sokat rontott a sorozaton). Nyáladzás mondhatni ebbe is van, de szerencsére nem Twilight féle, hanem igényes, szexjelenetek során meg szerintem simán rekorder.

2012. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hűha! köszönöm szépen :))
2012. dec. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!