Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jelent meg Magyarországon The...

OSLANSZKI ORSOLYA kérdése:

Jelent meg Magyarországon The Walking Dead DvD?

Figyelt kérdés
Amerikában tudom, h van, sőt BluRay-en is kiadták, de itthon akárhol érdeklődök, nincsen sehol, ami furi. Tud valaki magyar megjelenésről, esetleg a közeljövőben?

2012. dec. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem szinkronizálták, sajnos én nem is látok sok esélyt rá, hogy Magyarországon megjelenjen, de attól még lehetséges! :)
2012. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a vérlázító az egészben, hogy egy brutál népszerű, és nézett sorozatról beszélünk, miközben olyanok jelennek meg, mint pl a Szellemekkel suttogó, vagy a Bűbájos boszorkák..! Most ezeket a példákat nem fikázásként írtam, de tényleg nagyon sok sorozatot adnak ki, miközben az utóbbi évek egyik legsikeresebb szériája felejtve van. Hol itt az igazság?
2012. dec. 6. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A képregényből viszont már négy kötetet adtak ki....
2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Calvin Broadus ***** válasza:
Egyáltalán nem lett le szinkronizálva, de szerintem esélyes, hogy lesz.. Egyre nagyobb rá az igény!
2012. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretném megvenni. Érdekes. Mindenki azért panaszkodik, hogy a magyarok mindent letöltenek és semmiért se adnak pénzt. Most itt vagyok, hogy megveszem, de nincs rá lehetőségem... Kösz szépen

Amúgy angolul is jó lenne nekem. Csak legyen meg minden évada.

2016. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a budapesti művészmozi videotékájában megvan a dvd, azt nem tudom, hogy szinkronos e, (gyanús, hogy nem) de megvan :) biztos be lehet szerezni valahonnan, ha nekik megvan
2018. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!