Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek a kedvenc filmjeim....

Ezek a kedvenc filmjeim. Tudtok hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
viharsziget, egy csodálatos elme, eredet, forráskód, tökéletes trükk, a mágus, pillangó-hatás, vanília égbolt

2012. dec. 4. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


A gépész

Jákób lajtorjája

Időbűnök

A fiók

Azonosság

Bújócska

Memento

Mr. Brooks

Harcosok klubja

2012. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bújócska (!!)

Hatodik érzék (!!)

Lélekszám 436

Falu

Titkos ablak

Megérzés

A 23-as szám

Titkok kulcsa

Éjjeliőr a hullaházban

Elveszett

A fekete ruhás nő

Bourne-filmek

A bűn hálójában

Chloe

Ismeretlen férfi

Az utazó (!!)

A szellemíró (!!)

Komfortos mennyország (!!)

Cserbenhagyás

Éberség (!!)

Ne szólj száj

Sweeney Todd

A cég (!!)

Tudom, ki ölt meg


Látom, nagyon hasonló az ízlésünk. :) Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami szerintem tetszene neked. Felkiáltójellel jelöltem a kedvenceimet, szerintem azokkal kezdd. :)

2012. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezekkel el leszek egy ideig:D kicsit megijedtem mikor feljöttem hónapok után, minden 3. kérdés alkonyatos volt:D de látom azért még vannak akik néznek jó filmeket:D
2012. dec. 4. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a filmeket én is szeretem :) A fenti válaszok után még a Hívatlan vendéget írnám, színtén nagyon jó
2013. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, már régen írtad a kérdést, de láttad már a Nyisd ki a szemed (Abre los ojos)? Az az eredeti, spanyol filmje a Vanília égboltnak. Utóbbi csak egy amerikai változat.
2013. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!