Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kedvenc a very very BEST...

A kedvenc a very very BEST sorozatom a Jobaratok amit mar 5x lattam de mindig nevetek es sirok rajta. Szoval tudnatok ajanlani egy hasonlo vagy mas sorozatot amin sokat lehet nevetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Agymenők(The big bang theory)

Két pasi meg egy kicsi

Kockafejek

Házi háború

A nevem Earl

Joey

Kaliforgia

Törtetők

2010. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így jártam anyátokkal

Életem értelmei

Egy rém rendes család

2010. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal a legjobb. ;]
2010. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint Malcolm:D:D
2010. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

how i met your mother (így jártam anyátokkal)

a jóbarátok "utódjaként" emlegetik, valszeg nem véletlenül :D és amúgy tényleg marha jó, főleg az első 4 évad.

az 5. (ami jelenleg fut amerikában) eléggé kezd ellaposodni..amit sajnálok is mert a himym volt a kedvenc sitcomom..na mind1:D


the big bang theory - ez viszont még mindig fantasztikus, olyan szinten van mint a himym első 4 évada. nagyon imádom, megunhatatlan:) egyébként a magyar címe "agymenők(xd)"és a cool tv adja.


de ha elfogadsz egy tanácsot, sztem egyiket se szinkronnal nézd hanem eredeti nyelven, felirattal. a szinkron nagyon sokat ront a minőségen. na hát remélem segítettem vmennyit :D

2010. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!