Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi várható az...

Szerintetek mi várható az amerikai Egyszer volt, hol nem volt következő,2. évad 10. részében?

Figyelt kérdés
Úgy izgulok! Szerintem Regina megint gonosz lesz. De már sajnálom Reginát.

2012. dec. 4. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom de a promókból az derül ki. hogy elég nagy durranás lesz.Én nagyon szeretem a sorozatot és tényleg hatalmas rajongó vagyok de szerintem a 2.évad kicsit gyengébb mint az első, úgyhogy remélem is kicsit , hogy tényleg lesz valami nagy dolog, a 2.évad eddigi történetén kívül: Hook és Cora kontra mindenki.Alig várom :)Visszatérve a promókhoz:nem egy olyan rész volt bennük amiket alig várok. Pl. Mr.Gold fejbe vágja Hookot, a kék tündér kontra Regina amikor varázsolnak egymás ellen (nem tudom, hogy írjam le) , Hook fegyverrel a kezében és lő, Regina "odébb dobja" Emmát,és azt mondja neki ne tartsa távol tőle a fiát, az álomfogó világít, ragyog, és a legnagyobb:a szereplők elhagyhatják Storybrookot (és Mr. Gold Emmával el is hagyja), meg persze ami kimaradt az évadpremierből: a "boldog befejezés"- Emma családja találkozik és mindenki örül, hogy megtört az átok...

Tehát szerintem tényleg nagy dolgok lesznek.És amire még nagyon kíváncsi vagyok (de az nem most lesz) az Rose Mcgowan mint fiatal Cora.

2013. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joci1212 ***** válasza:
Nem tom de a Sorozatbarát weboldalán utánajárhatsz ugyanis fent van a 2. évad 10 része!!
2014. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!