Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amerikai staffordshire...

Van egy amerikai staffordshire terrierem, aki ezen a hétvégén lesz 10 hetes. Mikortól várható, hogy fél lábon fog pisilni?

Figyelt kérdés
Csak lány kutyáim voltak ezért nem tudom.
2007. szept. 10. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd sokat fiú kutyák közé és akkor hamar megtanulja.
2007. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az sem rossz, h vidd sokat kan kutyák közé, de ami biztos, hogy 5hónapos kora előtt nem nagyon valószínű. Ez is kutya függő, persze az is fontos, hogy mennyit látja ezt a társaitól :)

Van ismerősöm akinek a szukája úgy pisil, mint akanok, mert egy kan mellé hozták anno, és midngi ezt látta tőle :)


Az én kan kutyám 7hónaposan kezdte el.

2007. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval mert az én kutyám sem pisilt felemelt lábbal 8 hónapos kora előtt hiába lógott a többi kutya seggében néha szó szerint mert volt hogy lepisilték a fejét.úhogy 10 hetesen semmi ilyet ne várj még tőle hiszen még nem is szobatiszta. néha még mindig előfordul nálunk pedig lassan 1 éves lesz h kipisili magát úgy mint kicsinek leguggolva.
2007. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7-12 hónap közt,mikor kezd egy kicsit komolyodni, felnőni,fajta és természetfüggő is.
2008. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nekem van egy 5 éves staff-pitt keverékem és nála attol függ hogy milyen kedve van:) Van amikor úgy pisil mint a szuka kutyák (pedig elég domináns kutya) van amikor féllábon vagy közbe sétálgat:) Nála ez érdekes:)
2009. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
jah a válasz lemaradt:) bocsi szóval az enyém 7-9 hónaposan állt rá erre de kutyánként változó.Attol is függ h milyen a természete meg milyen gorsan "nő be a feje lágya" :D
2010. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!