Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új Star Wars Han kapitánnyal...

Új Star Wars Han kapitánnyal és Luke-al? Visszatérnek a régi nagyok?

Figyelt kérdés
Igazak a hírek miszerint visszatér a Star Warsba pl: Han Solo?(Harison Ford) Mekkora lenne már ha a régi nagyon visszatérnének,ha így lenne tuti kasszasiker lenne a film!

#Star Wars #Han Solo #Harison Ford
2012. dec. 10. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem már a Indiana Jones utolsó része sem tetszett annyira pont azért mert Harrison Ford már olyan öreg hogy nem tud megcsinálni egy ugrást sem...jó lenne ha visszajönnének de csak nyugis jeleneteket tudnék elképzelni.
2012. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenképpen kasszasiker lesz.

viszont nagyon nem lenne jó ötlet folytatni az eredeti storyt.

az lezárult.

megismertük anakint kiskorától haláláig,kész vége.

vagy old republikos történet kellene,vagy a 6ep után 100-200 évvel folytatni,de inkább az előbbi.

a sw-ben a sithek a lényegek,valójában mindig ők voltak a főszereplők,szóval solo karaktere engem inkább untat és nem is érdekel.

2012. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem a régi STAR WARS Han Solo féle jön be! És Han benne a kedvencem. Olyan dumái vannak,hogy az csak na. :D :D

Az új részek nem jönnek be,szal én örülnék Harisonnak mekkora lenne,ha már visszatérne. D: :D

2012. dec. 15. 19:00
 4/4 anonim válasza:
valószínűleg szerintem a Lukeféle Jedi renddel folytatják valamint Han és Luke rokonságával, lehet feltűnnek benne, a régi szereplők de csak mint bölcs szülők/nagyszülők
2012. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!