Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 8 hónap alatt sikerült...

Dávidking20 kérdése:

Kb 8 hónap alatt sikerült leadnom 29 kilót és már látszik nagyon is az eredmény (régi ruhák túl nagyok, jobb közérzet. Stb), de a hasamon még mindig látok zsírt. Mikor fog eltűnni végre? Ez genetikai kódolás határozza?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot mit lehetne tenni.106 kilóról indultam most 76 vagyok (173 cm magas), napi 1 órát tekerek szoba biciklin (inkább kardió, bár olvastam hogy lehet aerob kéne inkább ezért most úgy tolom, vélemény? ) + súlyzós edzés+fehérjében gazdag egészséges táplálkozás (no kenyér, nagyon lecsökkentett szénhidrát. + kérdés: a lelassult anyagcsere ellen mit lehet tenni? A szénhidrát lecsökkentés miatt az is előjön sajna. THX mindenkinek.
2012. ápr. 4. 13:40
 1/9 A kérdező kommentje:
ja igen + kifelejtettem testzsír százalékom 18százalék (gyógyszertárban mértem, gondolom az pontos nem? mégiscsak hitelesítve van :)
2012. ápr. 4. 13:41
 2/9 A kérdező kommentje:
és 20 éves/fiú vagyok
2012. ápr. 4. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Tekerj tovább kitartóan és lesz eredmény!!
2012. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a lelassult anyagcserén azt érted, hogy ritkán jársz wc-re, akkor az nem a szénhidrát miatt van, hanem a kevés rost miatt. Elhiszem, hogy eszel rostokat, de ha összességében keveset eszel, az akármilyen rostdús, nincs elég rost.

(Amúgy a lassú anyagcsere nem ezt jelenti.)

Nekem nagyon soknak tűnik a 29 kg 8 hónap alatt. Nem a hasadon lévő zsír miatt kellene aggódnod, hanem azon, hogy hogyan tovább.

2012. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :) tippek-egyebek

egyébként 8 hónap az egyenlő 32 héttel ha heti 1 kilót fogytam ami egészséges akkor sztem hihető :)

Amúgy már most se nézzek ki rosszul, csak a hasamon akarok javítani még. elkezdtem L kartnitint is inni itt a vége felé mert azt hallottam az is jó + tiszta test tömegem 65kg lenne, az a cél hogy azt elérjem :D

eddig is a saját erőmből dolgoztam meg az eredményért továbbra is ezt teszem ;)

2012. ápr. 4. 16:54
 6/9 A kérdező kommentje:
NA írjon már több ember !!! rajta többen, többen !!!!
2012. ápr. 8. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Zold tea naponta 2- 5 cseszevel,ez gyorsitja az anyagcseret (es nem okoz hasmenest) masszazs, mert gondolom a borod megnyult kisse. Uszoda is jo am arra hogy feszesebbe tegyen, bar tudom konkretan nem ezt irtad, de talan ez is benne van! ? Amugy meg gratulalok, de tudod az utolso kilok mennek le a legnehezebben.
2012. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat ;) megfogadom, zöld teából megfelelő a pickwick zöld tea epres izesítéssel?
2012. ápr. 9. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:

A pickwick szerintem nem a legjobb minoseg, de ez csak a sajat velemenyem :-) Lehet venni nem filterezettet is, szerintem azok jobbak.


Talaltam neked valamit errol:


[link]

2012. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!