Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fogtündér egerek - keresek...

Morzsamanó kérdése:

Fogtündér egerek - keresek egy rajzfilmet, talán ez a címe, találkozott már vele valaki a neten? Megvenném dvd-n, ha megtalálom valahol.

Figyelt kérdés
Ez egy rajzfilm, nem magyar, de van magyar szinkronnal, arról szól, hogy karácsony tájékán a fogtündér egerek besegítenek a Télapónak, hogy egy dabasi kisfiúnak is jusson ajándék. A kisfiú megmentette az egyik egér (Marci) életét, aki ezért cserébe a párjával, Erzsivel meg a többi egérrel az egyetlen pihenőnapjukon csinálnak egy hintalovat a kisfiúnak, mert ő azt kért karácsonyra, csak elkeveredett a levél. Van még benne egy dáthás rénszarvas (Ruppert), meg egy rosszindulatú egérkirálynő. Mi a mese pontos címe? Honnét lehetne letölteni? Minden karácsonykor megnézzük a családdal, de egy pocsék minőségű videókazettán van csak meg, és hiányzik az eleje, így a cím se biztos, hogy pontos.

2012. dec. 16. 12:35
 1/4 anonim válasza:

csak a francia címét tudom:La Souris du Père Noël

de én is nagyon imádtam ezt a mesét és nekünk is kazettán van meg :DD

2013. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

de azt hiszem hogy magyarul az a címe hogy a télapó és a fogtündérek

de ez nem biztos

2013. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogtündér kisegér a címe.
2015. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Télapó és a fogtündér egerek a magyar címe, francia mese, nálunk 1997 környékén adta az M1 karácsonyi szünidőben
2018. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!