Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi horror féle...

Keresek egy régi horror féle filmet! Gyerek koromban láttam! De sajnos nem emlékszem a címére! Segít nekem valaki megtalálni?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy én jelenleg 21 éves vagyok. A filmet még gyerek koromban láttam kb 9-10 évesen. A történetre sajnos nem emlékszem már. Annyi maradt meg belőle, hogy volt egy fekete ruhás öreg néni aki valami kristály végű bottal hadonászott és úgy ölt meg embereket. Nagyjából ennyi. Nagyon szeretném megtalálni ezt a filmet, mert gyerek koromban nagyon sokáig féltem tőle. Szeretném újra megnézni, hogy kiderüljön tényleg olyan ijesztő, vagy csak a gyermeki elme nem tudta feldolgozni a történetet!?
2012. dec. 16. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ma már nem félénél Tőle,velem is így volt :D

Valamiért A sötétség leple ugrik be,de az nem lehet,mert én is 21 vagyok :D

Nem a Hófehérke filmfeldolgozása volt,eredetileg nem horror,de a sztori kicsit olyan :D

2012. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
?
2012. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A sötétség leple nem lehet mert ha jól néztem utána az 2003-as film. Ez úgy rémlik előtte volt valamikor. A hófehérkés sem rossz ötlet, de én kizártnak tartom. Volt a filmben egyébként egy meghatározó jelenet, amikor az öreg nő a pálcájával ment az utcán ahol engedtek lefelé valamit az ablakon (zongorát, vagy valami más nehéz nagy dolgot) oda mutatott a pálcával és az rázuhant egy nőre. Ennyi ugrik még be belőle. De az teljesen elképzelhető, hogy ma már nem félnék tőle, ki tudja?! :D
2012. dec. 17. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen 2003-as :D

Ez valami boszorkányos film lehet :D

2012. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!