Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudná megmondani nekem,...

Nem tudná megmondani nekem, hogy a Sword Art Online című animének hány része van?

Figyelt kérdés

Mert sehol sem találom meg, hogy hány részes, és ha viszonylag rövid (mondjuk 12 - 24 részes) akkor nekiállnék, de ha olyan Bleach-hosszúságúra tervezik, akkor nem állok neki. Előre is köszönöm a válaszokat.

15/L


2012. dec. 17. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

25.része jön szombaton . Az lesz az utolsó.

Amúgy NEM ajánlom .

Jól kezdődik de egy összecsapott szenvedés lett belőle , semmi izgalom.

Csak a kezdők meg a kisebb korosztály hypolja az égbe .

2012. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlom a MAL-t , bármilyen animéről bármilyen infót megtudsz nézni : [link]
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen... Én kb addig néztem, hogy megtalálták azt a kislányt az erdőben és utána kiderült, hogy valami NPC vagy mi és segített legyőzni valami szörnyet. Ezután kész borzalom lett!!!

Mondjuk ez a "love story" (már amennyire mondhatjuk annak) lányokat esetleg megfog és nézik miatta.

Én már azért jó pár animét láttam és szerintem ezek a 12-24 részesek szinte kivétel nélkül mind olyanok, hogy marha jól kezdődnek, a közepe unalmas lesz, majd a végére megint jó.

Igaz, hogy csak 14 éves vagyok, de 8 éves korom óta kezdtem komolyabban nézni őket.(előtte inkább csak szinkronosan néztem, mert nem tudtam elég gyorsan olvasni vagy mangát olvastam)

2012. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen , azért nem kezdő animés szemmel , ez 1 összecsapott borzadály.

Belekevernek mindent ebbe a gyenge storyba.

Kár az egészért nagyonjó anime lehetett volna , de borzasztóan összecsapott sablonos lett..

A gyenge karakterekről nemis beszélve.

2012. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kower válasza:
25 részes csak sajnos :/ . Én szivesen néztem volna még tovább előző válaszokkal ellentétben én végig élveztem :)és bár ne csak 25 részes lett volna.. :c 17/F
2014. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is néztem,úgy kb a 15.részig nem volt vele gondom,de utána már nem volt valami jó sajnos.
2015. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!