Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto manga ugye már a végét...

Naruto manga ugye már a végét járja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, és nagyon izgalmas az a csata azzal az irdatlan Tízfarkúval!
2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ... ezt konkrétan csak a mangaka tudja .

Az Arcból már nem hinném hogy sok van hátra , maximum 20-30 fejezet. Hogy lessz-e új arc az majd idővel kiderül.

2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, és Sasukéval mi van, mert nem nagyon olvastam a mangát csak így a végét mert ez izgalmas. :) Ugye még nem küzdött meg Narutoval?
2012. dec. 19. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen , ezért nem biztos hogy arc után vége .
2012. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó a mindenit, pedig várom a végét, az animérôl ne is beszéljünk. Amúgy nem tudjátok hol tart az anime a mangához képest, magyarul hanyadik manga résznél tart az anime?
2012. dec. 19. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:

545 fele volt az utolsó , de 1 ideje animében filler megy megint szóval.

És hogyha így haladnak jövő ilyenkorra se leszünk ott ahol most a manga , márpedig fillerezni úgyis fognak ..

2012. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy jó ideig kifog tartani a manga. Sasukevel az van,hogy !SPOILER aki nem akarja tudni ne olvassa tovább!


Itachi legyőzte Kabutot, beszélgetett Sasukevel aztán feloldotta az Edo Tenseit, majd megjelent Suigetsu és Juugo akik egy rejtélyes tekercset hoztak Sasukenek. Sasuke ekkor az Anko testén lévő átokpecséttel "feltámasztotta" Orochimarut, de az nagyon le volt gyengülve, ezért elszívta Kabuto erejét, majd elment Sasukevel valakikhez, akikről nem lehet még tudni,hogy kik.

2012. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon jó részek leznek SPOLIER

neji is meghalt a mostani fejezetben

2012. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Victory1995 ***** válasza:
Én biztos vagyok benne hogy nem lesz még vége egyhamar. A második válaszolónak igaza van 20-30 fejezet és vége az arcnak. De utána meg jönni fog a Sasuke, Orochimaru meg akihez elmentek arc :D
2012. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már két éves, de még most is fut a manga, de ha valaki meg kérdezné azt mondanám a vége felé jár.:D

De érdekes, hogy 2 éve is ezt mondták.

2014. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!