Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto manga olvasók véleménye...

Naruto manga olvasók véleménye érdekel Tobival és a manga 607. fejezetével kapcsolatban. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

FIGYELEM, SPOILERT TARTALMAZ!!!!


Na, az ugye kiderült, hogy kicsoda valójában Tobi. Olvastam itt is kérdéseket róla, hogy akkor hogyan lehetett jelen a Kyubbi támadásakor, mert Kushina ugye elmondta Narutonak, hogy a maszkos tag intézte az egészet. Engem ez a kérdés régóta foglalkoztat, hiszen Obito Kakashival egyidős, és akkor ő még viszonylag fiatal volt szerintem. [link] Itt viszont "sensei"-nek nevezi Minatot ez számomra egyértelmű, tehát mégiscsak Obito állt a támadás hátterében? Ti mit gondoltok erről?



2012. nov. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát foggalmam sincs, de úgy lehetett akkora, mint Minato, hogy belebújt „Spirál Mihályba".
2012. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem érszet. Kiderült holt egyértelműen, hogy Obito=Tobi. Ha logikai baki van valahol, egyet se félj, Kishimoto bácsi megmagyarázza valahogy.
2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tobi 16-17 éves volt a támadáskor. Simán lehetett akkora mint Minato...
2012. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég egyértelmű, hogy Obito csinálta az egészet
2012. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen ez már Obito, mivel ebeb na részben az van bemutatva h mit csinált Madara távozása után
2012. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt írtam, hogy ez Obito, de számomra olyan fura így az egész, arra számítottam, hogy ez még Madara és akkor utána "veszi át a helyét" Obito... Mindegy, köszönöm a válaszokat. :)
2012. nov. 4. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Bírtam a válaszod "belebújt Spirál Mihályba" XDDDDDDDDDDDDD

2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm. :D

Logikus, mégis humoros. :D

2012. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!