Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok megnézzem A...

Mit gondoltok megnézzem A gonosz háza című filmet 11 évesen? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne ez a film de hallom hogy elég ijesztő.

Ha nagyon durva film inkább későbbre halasztanám.De ha annyira nem akkor lehet hogy megnézem.


Egyébként ezen kívül még tudtok pár enyhébb 16-os filmeket, amiktől halálra nem sz@arnám magam? :)

Mostanában érdekelnek az ilyen filmek.

Az a baj hogy azt mondták állítólag ha ilyen filmeket nézek bevonzom vele a szellemeket,démonokat.Ez igaz?


Negatív válaszoktól kíméljetek és a kérdéseimre válaszoljatok légyszíves.



2012. dec. 22. 17:16
1 2
 1/14 HalkHogen ***** válasza:
Vannak benne ijesztő részek, de egyáltalán nem véres. 11 éves gyereknek azért véletlenül se ajánlanám. Ti még nézzetek Gumimacikat. Hidd el, igazam van.
2012. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

a gumimacikat nem szeretem, már leszoktam az ilyen mesékről.

tudsz enyhébb 16-os filmeket?

köszi hogy írtál, akkor nem nézem meg, majd ha nagyobb leszek.egyébként az 18-as vagy 16-os film?

2012. dec. 22. 17:59
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

első válaszoló...hallod én 6 évesen nem néztem már a gumimacikat..majd biztos azt fogja nézni a horror film helyett..

13/L

2012. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Bár vannak benne ijesztő részek, valóban nem egy "ronda" film. Ha nem vagy olyan ijedős szerintem megnézheted.


16-os filmet nem nagyon tudok én 18-asat nézek mindig. :)


Nem igaz, hogy bevonzod őket. Ezek csak filmek. Én évek óta nézek ilyen filmeket, a kedvencem a horror, és még egy démonnal se futottam össze.:)

2012. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a válaszokat.

nem vagyok egy ijedős fajta, először az előzetest nézem meg, és ha jónak találom megnézem.

2 válaszoló igazad van,nehogy már gumimacikat nézzek.inkább Sherlock Holmes, Twilight,Farkasok szövetsége meg ilyenek szoktam nézni.Thrailereket

2012. dec. 23. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Szüleiddel megnézni nem akarod? de szerintem megnézheted ha nem vagy félős csak ne este! :)
2012. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem a szüleimmel hanem a barátnőimmel akarom megnézni.
2012. dec. 24. 17:41
 8/14 anonim válasza:

szia. Nem szeretnélek megsérteni, de nem hiszem hogy Jó ötlet lenne. ne érts félre vannak nagyon jó horror filmek de ezeket szerintem hagyd majd olyan 15-17 éves korodra.

Viszont ha szereted ezeket a természetfeletti témájú filmeket akkor ajánlanám figyelmedbe Tim Burton filmeket.Néha szívesebben nézem őket mint a horrorokat. amit nagyon ajánlok,hogy megnézz az pl. halott menyasszony( animációs film),karácsonyi lidérc nyomás ( animációs film de van még rengeteg féle. Biztos találsz valami jót :)

2012. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm.belekukkantok majd azokba a filmekbe amiket ajánlottál.

de mondom először csak az előzetest nézném meg.és ha nem jön be nem nézem meg.

kérlek meséljetek, mik vannak benne?

2012. dec. 27. 13:26
 10/14 A kérdező kommentje:
18/N
2012. dec. 27. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!